Dursun Özbek'e özel hediye! Sadece 3 kişide var...

Dursun Özbek'e özel hediye! Sadece 3 kişide var...

24 Ekim 2017, Salı 23:52 Son Güncelleme: 25 Ekim 2017, Çarşamba 06:57
- A +

Galatasaray 1905 Kültür Sanat Derneği, Point Hotel'de bir yemek verdi. (Fotoğraflar: Murat Akbaş)

Yemeğe, Galatasaray Başkanı Dursun Özbek başta olmak üzere camianın önemli isimleri katıldı.

Başkan Özbek'e Türkiye'de sadece 3 kişide bulunan özel bir tesbih hediye edildi.

Tesbihi eline alan Başkan, "Sabıra ihtiyacımız olduğu günler geçiriyoruz. O yüzden hediye iyi oldu." dedi.

Özbek, gecede yaptığı konuşmada şunları söyledi...

Galatasaray'a hizmet etmek büyük onur. Sonu da yok. Galatasaray bir aile. Aileler zor zamanda birbirlerinin yanında olur. 2.5 sene zarfında aldığımız bayrağı daha yukarı taşımak adına ben ve yönetim kurulu elinden gelen herşeyi yaptı. Seçim manifestosunda söylediğimiz her şeyi gerçekleştirmek adına üstün gayret sarf ettik. Galatasaray'ın finansal borçlarını temizlemek adına mesafe aldık."

Galatasaray'ın önümüzdeki yıllarını rahat geçirip faiz sarmalından çıkması adına çalıştık. Sportif açıdan geçtiğimiz 2 sene çok parlak değildi. Bunda finansal yapının etkisi büyük oldu. Başarı çizgimiz futbolda finansal sorunları düzeltince yükseldi. Erken yorumlara girmek istemiyorum. Bugünden Galatasaraylı hiçbir yönetici ve taraftarın havaya girmesi bize zarar verir. Bu yorumlara da girmemek lazım. Lig uzun maraton."

Galatasaray Hiç nefesini boşa harcamadan koşmak zorunda. Uzun maratonda tüm sporcularıma başarılar diliyorum. Mayıs ayında takımın geldiği nokta çok önemli. Şimdiden kimse havaya girmesin. Maçlara gelin ve Galatasaray'a destek verin. Yaşasın Galatasaray..."

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.