Donald Trump'a şok suçlama: Para teklif etti

Eski playboy modelleri ile başı belada olan ABD Başkanı Donald Trump'a şok bir suçlama daha geldi. Karen McDougal isimli eski playboy modeli, Trump'la tam 10 ay süren bir ilişti yaşadıklarını ve ilişkinin finalinde Donald Trump'ın kendisine para teklif ettiğini ileri sürdü.

23 Mart 2018, Cuma 12:21 Son Güncelleme:
- A +

ABD Başkanı Donald Trump'ın başı beladan kurtulmuyor. Geçmişteki renkli yaşantısının beledini ödemeye başlayan Trump, yeni bir seks skandalı ile karşı karşıya geldi.

Daha önce eski porno yıldızlarından Stormy Daniels ile yaşadıklarından ötürü başı ağrıyan Trump, bu kez de eski playboy güzeli Karen McDougal'ın ithamlarıyla karşı karşıya. 

Eski playboy güzeli Karen McDougal, CNN'e verdiği röportajda Donald Trump ile ilgili çok çarpıcı açıklamalar yaptı.


McDougal, 2006 yılında Trump ile 10 ay süren bir ilişki yaşadıklarını ve o dönem ikisinin birbirine aşık olduğuna inandığını söyledi.

CNN'den Anderson Cooper'a konuşan McDougal, "Çok çekiciydi, çok tatlıydı. Ondan etkilenmiştim, karizmasını sevmiştim. İkimizin arasında gerçek duygular vardı." ifadelerini kullandı.

Trump'la ilk birlikteliğine dair çarpıcı açıklamalar yapan McDougal, Trump'ın kendisiyle ilk kez birlikte olduktan sonra para vermeye çalıştığını söyledi.

Eski Playboy modeli, "Parayı nasıl alabileceğimi bilmiyordum. Daha önce kimse bu şekilde para teklif etmemişti. 

Bunu para için yaptığımı düşündüğünü düşünmüştüm. 

Ona, 'Bu ben değilim. Ben bu tarz bir kız değilim' dedim.

 Kendimi berbat hissetmiştim." ifadelerini kullandı.

Trump'la ilişkisinin hiç olmamasını dilediğini söyleyen McDougal, "Geriye baktığım zaman, bunun yanlış olduğunu görüyorum. 

 Çok fazla suçum vardı ama yine de devam ettim" ifadelerini kullandı.


McDougal, Trump ile ilişkilerinin, ABD Başkanı'nın küçük oğlu Barron Trump'ın doğumundan hemen sonraya denk geldiğini söyledi.


 

McDougal, daha önce Trump'ta ilişki hakkında konuşmaması için 150 bin dolar aldığını ve bir gizlilik sözleşmesi imzaladığını açıklamıştı.

Eski Playboy modeli geçtiğimiz günlerde gizlilik sözleşmesinin feshedilmesi için hukuki mücadele başlatmıştı.

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.