Diego Costa'dan Atletico Madrid'e şok tepki! Antrenmana çıkmadı...

La Liga'nın 31'inci haftasında oynanan Barcelona-Atletico Madrid maçında karşılaşmanın hakemine küfreden Diego Costa, İspanya Futbol Federasyonu tarafından 8 maç men cezasına çarptırılmış ve sezonu kapatmıştı. Yıldız futbolcu hakkında bugün ortaya atılan iddia ise deprem etkisi yarattı.

18 Nisan 2019, Perşembe 16:19 Son Güncelleme:
- A +
Diego Costa'dan Atletico Madrid'e şok tepki! Antrenmana çıkmadı...

La Liga'nın 31'inci haftasında oynanan Barcelona-Atletico Madrid maçında karşılaşmanın hakemi Gil Manzano’ya küfreden Diego Costa, İspanya Futbol Federasyonu tarafından 8 maç men cezasına çarptırılmış ve sezonu kapatmıştı. Yıldız futbolcu hakkında bugün ortaya atılan iddia ise adeta deprem etkisi yarattı.

İspanyol AS gazetesinin okuyucularıyla paylaştığı habere göre Atletico yönetiminin kendisi hakkında disiplin soruşturması başlatmasına büyük tepki gösteren 30 yaşındaki santrfor, bugün tesislere geldiği hâlde takımla birlikte çalışmayı reddetti. Haberde golcü futbolcunun hiçbir sakatlığının bulunmadığı da hatırlatıldı.

Yıldız isim, aracıyla tesisleri terk ettiği sırada bir hayranıyla fotoğraf çektirirken antrenmana çıkıp çıkmadığına yönelik soruları ise yanıtsız bıraktı.

Yunus DİLBER / Fanatik Dış Haberler

YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...