"Diagne üzerinde baskı ve zayıflık var"

Süper Lig'de 22. hafta geride kaldı. Kasımpaşa'ya konuk olan Galatasaray, sahadan 4-1'lik skorla galip ayrıldı. Bloomberg HT'de yayınlanan 'Spor Saati' programında konuşan Fatih Altaylı, Kasımpaşa-Galatasaray maçını ve Galatasaray'ın Kasımpaşa'dan kadrosuna kattığı Diagne'nin performansını yorumladı.

20 Şubat 2019, Çarşamba 18:23
- A +

Spor Toto Süper Lig'in 22. haftasında Kasımpaşa'ya konuk olan Galatasaray, sahadan 4-1'lik skorla galip ayrıldı.

Bloomberg HT'de yayınlanan 'Spor Saati' programında konuşan Fatih Altaylı, Kasımpaşa-Galatasaray maçını ve Galatasaray'ın Kasımpaşa'dan kadrosuna kattığı Diagne'nin performansını yorumladı. 

Diagne'nin üzerinde baskı mı var? sorusu Fatih Altaylı "Galatasaray'ın teknik ekibi, sağlık ekibi ve diğer bütün ekibi Kasımpaşa'da oynadığı sırada Diagne ile ilgilenen insanlarla bir konuşsunlar. Bir anlamda bu futbolcunun kullanma kılavuzunu da alın. Bu adam neyden hoşlanır yemesinde içmesinde bu bir yatırımdır neticesinde. Yani çok mu zordur Galatasaray için veya onur kırıcı mıdır?Arayıp da Mustafa Denizli'ye "Ya hocam nasıl bir adamdır bu nasıl oynar biz nasıl bu adamı daha iyi oynatırız?" diye sormak çok mu zor" dedi.

Diagne'nin üzerinde baskı ve zayıflık olduğunu ifade eden Altaylı, "Bu son maçta kendini yere attığı bir pozisyon var. Orada penaltı veriliyor ama bana sorarsan orada bir penaltı yok. Zaten normalde Diagne orada zaten düşmez. Diagne, benden uzun 1.93 boyunda. Bir rahatsızlık yani bir baskı var o baskıyı taşıyamamak var. Büyük takım oyuncusu olmak ya da olamamak var." ifadelerini kullandı.

YORUM YAZ

Sıradaki haber yükleniyor...