"Ders almam, ders veririm'in geldiği nokta"

Galatasaray-Fenerbahçe derbisinin ardından yaşanan olaylar Süper Lig'in 11. haftasına damga vurdu. TRT Spor'da yayınlanan 'Spor Manşet' programında konuşan yazarımız Cem Dizdar, derbiden ziyade derbi sonrası yaşanan olayların konuşulmasını ve Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz'in derbiyle ilgili yaptığı açıklamaları değerlendirdi.

05 Kasım 2018, Pazartesi 16:39
- A +

Galatasaray-Fenerbahçe derbisi sonrasında yaşanan olaylar spor basınında hala gündemde. Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz havaalanında basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Derbiyle ilgili değerlendirmelerde bulunan Mustafa Cengiz, "Yangını Soldado çıkardı, alevlendiren de Jailson oldu" dedi.

Mustafa Cengiz'in açıklamalarını değerlendiren yazarımız Cem Dizdar, "Ben olsam Mustafa Cengiz gibi konuşmam. Burada kendi payımı bulmaya çalışırım. Ama onlar ötekilerinin peşine düşmeye çalışıyorlar, başta hakem olmak üzere" dedi.

Yaşanan olaylar sonrası yapılan açıklamayı 'Ders almam, ders veririm' olarak tanımlayan Cem Dizdar, Mustafa Cengiz'in açıklamasını Fenerbahçe'nin eski teknik direktörü Aykut Kocaman'ın 'Tacımızı çaldılar' ifadesiyle aynı bulduğunu belirtti ve "Konuşulan bu dil aynı"dedi.

YORUM YAZ

Sıradaki haber yükleniyor...