Demirkol'dan Fenerbahçe'ye uyarı!

Demirkol'dan Fenerbahçe'ye uyarı!

12 Ağustos 2016, Cuma 19:06 Son Güncelleme: 12 Ağustos 2016, Cuma 19:28
- A +

Gazetemiz yazarı Mehmet Demirkol, Fenerbahçe'nin teknik direktör gündemini ve Galatasaray ile Beşiktaş'ın son durumunu değerlendirdi. İşte Demirkol'un sözleri...

Pellegrini nasıl olur, ben anlayamıyorum. Hiç alışık olmadığı bir seviye çok uzun süredir.

Başka seviyelerde, başka oyuncularla oynuyordu. Volkan Şen'i antrenmanda gördüğü zaman eyvah diyecek.

Yeteneği ile anlatamayacak Volkan. Başka bir seviye. 1 hafta içinde Pellegrini al, Başakşehir maçına çık falan... Abdullah Avcı üzer adamı. Mevzuyu anlayan birileri lazım.

'ÜZERLER ADAMI'

'ÜZERLER ADAMI'

Pellegrini'nin bir önceki takımı Manchester City. Agüero'yu oynatmıyordu adam.

Şimdi sen Emenike'yi oynat diyorsun. Olmaz. Seviye işi farklı. Oyuncu kalitesi farklı. Hiç bilmediği, hiç tanımadığı, kolay kolay tanımadığı bir yere gelecek.

Profesördür ama, Başakşehir maçında üzerler. 4 hafta üzerler, sonra lig biter zaten.

Geçen sezon sonunda Fenerbahçe Pereira ile devam edeceğim dedi ve saygı duydum ben de.

Monaco maçında hakem penaltıyı verse Pereira devam ediyordu. Böyle olmaz bu iş. Olunca da, olmuyor işte.

Taraftar Pereira gitsin diyor, taraftarlık böyledir. Kim gelirse gelsin diyor taraftar. Ama planlayıcı, taraftar değildir, başka türlü düşünüyor.

Eğer Yılmaz Vural gelecek denirse, ben bir şey demem. Tamam derim, bir kez de o çalıştırsın.

Ama bu kararın şu anda verilmiş olması gerekir. Hala liste araştırılıyorsa olmaz.

Thomas Schaaf falan olmaz, aman ha. Sakın ha. Olmaz. Pellegrini, Fenerbahçe'ye 4 aydır bakıyordur, seyrediyordur falan, dediğim lafları geri alırım. Ama gelen haberler öyle değil. Bu iş planlama işi. Her şeyde olduğu gibi, planlama işi.

Aziz Yıldırım, Ersun Yanal ayrıldığında teknik direktör hikaye dedi. Bir plan yapıldıysa, Yılmaz Vural, Ümit Özat gibi, çünkü bu isimler mevzuyu biliyorlar. Pellegrini Başakşehir'i anlayana kadar lig biter. Başakşehir mevzusu diye bir şey var Türkiye'de. Burası değişik bir yer. Pereira tam anlar gibi oldu adamı yolladın.

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.