Demet Özdemir 25 oldu

Oyuncu Demet Özdemir, önceki gece sürpriz doğum günü partisi ile 25'inci yaş gününü kutladı.

27 Şubat 2018, Salı 15:55
- A +

Demet Özdemir'in ablası, oyuncuya sürpriz doğum günü partisi düzenledi. Ablasının özel olarak dansöz getirdiği renkli gece basına kapalı olarak yapıldı.

Gecede Demet Özdemir'in No.309 adlı dizide birlikte rol aldığı arkadaşları ve bir süre önce adının aşk dedikodularına karıştığı rol arkadaşı Furkan Palalı da vardı. 

Güzel oyuncu Instagram hesabından arkadaşlarına şu sözlerle teşekkür etti:

"Benim güzel ailem... Ne güzel günler geçirdik sizinle ne zorluklar ne heyecanlar atlattık kelimeler yetmez... Sizi seviyorum be! Çok seviyorum!"

FANLARI LÖSEV'E TANSİYON ALETİ HEDİYE ETTİ

FANLARI LÖSEV'E TANSİYON ALETİ HEDİYE ETTİ

Ayrıca Demet Özdemir’in doğum gününü kutlamak isteyen fanları, oyuncu adına Lösev’e tansiyon aleti hediye etti. Demet Özdemir de “Aldığım en anlamlı hediye diyerek sevenlerine teşekkür etti.

Demet Özdemir gecenin sonunda ablasıyla fotoğrafını paylaşarak şu notu düştü:

"Her sene doğum günüm için elinden gelenin fazlasını yapan ablam, benim birtanem. O nasıl güzel hayal gücü, her yıl gelişen değişen hayal gücü... Dün gecenin mimarı sensin seni çok seviyorum. Yetenekli, güzeller güzeli kadın. İyi ki ablamsın!"

DEMET ÖZDEMİR OĞUZHAN ÖZYAKUP SORUSUNA NASIL CEVAP VERDİ?

DEMET ÖZDEMİR OĞUZHAN ÖZYAKUP SORUSUNA NASIL CEVAP VERDİ?

Öte yandan Demet Özdemir geçen fün verdiği ayak sütü bir röportajda şu sözleri söylemişti:

Bu aralar boşum. Yaz dizisi yapmak istemediğim için bekliyorum. Mayıs gibi başlarım diyen Demet Özdemir’e sevgilisi milli futbolcu Oğuzhan Özyakup sorulunca “Artık bu konuyla ilgili konuşmak istemiyorum. Son kez sorduğunuza inanmak istiyorum dedi.

Bir ilişkisinin olmadığını söyleyen Demet Özdemir “Bir yaşanmışlık olmadı mı? diye sorulunca “Uyuyan yılanı uyandırmayalım yanıtıyla şaşırttı.

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.