Çukur 2. fragman yayınlandı! Yamaç'ı kim vurdu?

Çukur dizisi yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Show TV'de pazartesi akşamları izleyenleri ekrana kitleyen Çukur'un un yeni bölüm ilk fragmanı yayınlandı. Yamaç'ın vurulduğu sahneyle sona eren 48. bölüm sonrasında yayınlanan fragman nefes kesti. Ayrıca Çukur Dizisi'nin hayranları dizinin bu hafta yayınlanıp yayınlanmayacağını merak ediyor. İşte Çukur 49. bölüm fragmanı izle...

14 Ocak 2019, Pazartesi 17:31 Son Güncelleme:
- A +
Çukur 2. fragman yayınlandı! Yamaç'ı kim vurdu?

Çukur dizisi yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Show TV'de pazartesi akşamları izleyenleri ekrana kitleyen Çukur'un un yeni bölüm ilk fragmanı yayınlandı. Yamaç'ın vurulduğu sahneyle sona eren 48. bölüm sonrasında yayınlanan fragman nefes kesti.


ÇUKUR 49. BÖLÜM 2. FRAGMANI YAYINLANDI!

Çukur'un merakla beklenen 2. fragmanı yayınlandı. Yamaç'ın ölümle pençeleştiği yeni bölüm fragmanındaki dış ses de merak uyandırdı. Dış sesin kim olduğu bilinmezken "Kökünde ölüm olanın dalında da ölüm olur" sözleri heyecanı daha da arttırdı. Yeni bölüm ikinci fragmanında mezarlıkta kozlarını paylaşan Cumali ve Vartolu'nun dövüş sahneleri ve Vartolu'nun sözleri fragmana damga vurdu. Çukur'da devri biten Karakuzularıın liderleri Çeto ve Mahsun'un yeni bölüm fragmanında nereye ve neden silahla saldırdıkları da dikkat çeken sahnelerden biri oldu. İşte Çukur'un yayınlanan 2. fragmanı!


YAMAÇ'I CELASUN MU VURDU?

Çukur'un yayınlanan son bölümüne Yamaç'ın vurulma sahnesi damga vurmuştu. Dizilerin yeni yıl nedeniyle araya girmesinin ardından Çukur dizisine sair en çok merak edilen "Yamaç'ı kim vurdu?" sorusu oldu. Bir yandan kimin vurduğu konusundaki tartışmalar devam ederken yayınlanan teaser daha merak uyandırdı. Yamaç'ın vurulduğu andan paylaşılan görüntülerde sislerin ardından görünen yüz Celasun'undu.


ÇUKUR 49. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI?


ÇUKUR NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Dizi severler iki haftadır ekranlardan uzak kalan Çukur'un yeni bölüm fragmanını merakla bekliyor. Son bölümüyle nefes kesen Çukur'un 49. bölümünde Yamaç'ı kimin vurduğu ve hayatta kalıp kalmayacağı, Koçavalıların Çukur'a geri dönüp dönmeyeceği en çok merak edilen konular arasında. Peki Çukur'un 49. bölümü ne zaman yayınlanacak? Çukur dizisi takipçilerinin merak ettiği sorulardan biri de bu. 14 Ocak pazartesi tarihinde de ekrana gelmeyecek Çukur'un 21 Ocak Pazartesi akşamı ekrana gelecek. 


 ÇUKUR NEDEN YAYINLANMIYOR?

Aslında yeni yıla girdiğimiz haftada hemen hemen tüm diziler 1 haftalık araya giderdi. Ancak 2019'a girdiğimiz bu yılda durum biraz daha değişti. Nedeni ise televizyon kanallarıyle reklam veren şirketlerin senelik reklam anlaşması yenilemesi. Hal böyle olunca dizi yapımcıları da durumdan etkilenmekte. Bu nedenle anlaşma sırasında diziler çekimlere başlamıyor ve doğal olarak da yayınlanmıyor. Türkiye'de dizi yayınlanan televizyon kanalları arasında TRT 1 hariç tüm kanallar dizilerin yeni bölümlerini bu hafta ekrana taşıyacak.

ÇUKUR'UN SON BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Çukur'un yayınlanan son bölümünde Selim, Cumali'nin karşısına çıkar ve Selim'i karşısında gören Cumali, çılgına döner. Saadet ve oğlunun yaşadığını öğrenen Yamaç, Vartolu'yla plan yapar ve Karakuzuların Bulgarlara yapacağu teslimatı sabote eder. Yamaç'ın planı tıkır tıkır işler. Bulgarlarla çatışmaya giren Karakuzuları bekleyen başka sürprizler de vardır. Karakuzuların her adımını takip ettiren Yamaç, Vartolu'yla yaptığı plan sonucunda sözünü tutar ve Saadet'le bebeği Karakuzuların elinden kurtarır. Çukur'u Karakuzulardan arındıran Koçavalı ailesi evde uzun zaman sonra bir araya gelir. Cumali aile içine girmez ve Vartolu'yla olan hesabını kapatmak için Vartolu'yu mezarlığa götürür. Cumali ile Vartolu arasında yaşananlar bilinmezken Yamaç'a gelen telefonla tüm dengeler değişir. Ersoy'un ifşa olarak öldürülmesinden habersiz olan Yamaç, gelen telefonlar evden ayrılır ve ormanın içinde kalbinden vurulur.

YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...