Cleveland Cavaliers'ı karıştıran Dwyane Wade'miş!

Cleveland Cavaliers’tan Miami Heat’e gönderilen yıldız basketbolcu Dwyane Wade hakkındaki flaş iddialar gündeme oturdu.

11 Şubat 2018, Pazar 14:06
- A +

Takasın son gününde Cleveland Cavaliers’tan Miami Heat’e giden Dwyane Wade hakkında şok bir iddia ortaya atıldı. (EuroHoops)

 

Dwyane Wade, sezon başında katıldığı Cleveland Cavaliers‘ın sezon ortasında yaptığı takaslar sonrasında Cleveland yöneticilerine takımdan ayrılmak isteğini belirtmiş ve Miami’ye gönderilmek istemişti.

Miami Heat‘e takas olarak geri dönüş gerçekleştiren tecrübeli oyuncunun Cavaliers günleri takımın soyunma odasındaki uyuşmazlıklar ve sıkıntılar nedeniyle çalkantılı geçmişti.

Amico Hoops’tan Ashish Mathur, Wade hakkında çarpıcı iddialarda bulundu. Kaynaklara göre Wade’in soyunma odasına verdiği zarar nedeniyle Cavaliers yöneticileri Flash’in gitmesinden ‘mest olmuşlar’. Aynı şekilde koç Lue, Wade’in soyunma odasındaki en büyük sorun olduğunu düşünüyormuş.

İddialara göre Wade, Cleveland maçlarının devre arasında soyunma odasındayken Heat maçlarını takip ediyormuş ve sıkı dostu LeBron James’e yakalanmış. Hatta tecrübeli oyuncu Miami’ye dönünce bunu muhabirlere kendisi açıklamış.

NBA muhabiri Peter Vecsey de daha önce Wade’in “profesyonellik dışı, takımın enerji ve ruhunu baltalayıcı şekilde hareket ettiğini öne sürmüştü.

Wade’in James’le arkadaşlığı ve Cleveland’daki şampiyonluk umutları bir yana, Miami’ye dönmesi hem kendisi hem de Cavaliers için iyi olmuş gibi duruyor.

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.