Chloe Khan gizlice İzmir'e gelmiş

Televizyon yıldızı ve model Chloe Khan'ın bir kez daha İzmir'e gelerek estetik ameliyat yaptırdığı ortaya çıktı. Chloe Khan'ın Türk cerrahlara popo estetiği yaptırdığı öğrenildi.

27 Şubat 2018, Salı 13:37 Son Güncelleme: 27 Şubat 2018, Salı 19:37
- A +


AVRUPALI televizyon yıldızı ve model Chloe Khan İzmir'de estetik operasyon geçirerek, Brezilya poposu yaptırarak bel inceltmişti.


Instagram'da 1.2 milyon takipçisi olan Chloe Khan bu operasyondan 9 ay sonra yeniden İzmir'e geldi.

Khan'ın yatak odasından paylaştığı fotoğraflar İngiliz medyasında da haber oldu. Daily Mail'in haberinde genç playboy yıldızının İzmir'de incelttiği beliyle yine İzmir'de poz verdiği vurgulanıyor.


Chloe Khan, sosyal medyada paylaştığı fotoğraflar kadar özel çekimlerdeki cüretkar pozlarıyla da biliniyor.

Magazin programlarının da aranan isimlerinden olan genç manken, sıra dışı yaşantısıyla ilgiyi üzerinde toplamayı başarıyor.

Vücudunun birçok yerinde estetik müdahaleler olan Chloe, yaptırdığı ameliyatlar sonrası basına poz vermesiyle tanınıyor.

Sosyal medya hesaplarında kullandığı fotoğraflarda da fotoşop yaptırdığı dikkat çeken genç maken, eleştirilere aldırış etmiyor.

Kendi hesabından paylaştığı fotoğraflarda bolca efekt kullanan Chloe Khan, gece yaşamına olan düşkünlüğüyle de biliniyor.

Genç manken zaman zaman yaşantısıyla İngiliz bulvar gzetelerinin sayfalarını süslüyor.

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.