Cem Dizdar: Akıl elden gitmiş, uçmuş yani!

Fanatik Gazetesi yazarı Cem Dizdar, TRT Spor'da yayınlanan Spor Manşet programında gündemi değerlendirdi. Cem Dizdar, Fanatik Gazetesi'nde yer alan Arda Turan'a 4 suçlama başlıklı haberi değerlendirirken "bir insan hastaneye belinde silahla neden gider?" diye sordu. Bir insanın hastaneye tetkik için ya da bir yakınını ziyarete gideceğini bunları yaparken de silah taşımayacağını belirten Dizdar, " demek ki akıl elden gitmiş, uçmuş yani. Bu benim anlayabileceğim bir düzlem değil" sözleriyle eleştirdi.

16 Ekim 2018, Salı 13:36
- A +

Spor Manşet programında Arda Turan olayını değerlendiren yazarımız Cem Dizdar, " Birçok sporcu için benzer şeyler söyledim. Seni evden aldırırım vardı bir zaman. Parmak sallayıp gazetecilere kafa göz girişen sporcular vardı. Tüm bunların anlattığı bir şey var. Biz bazı insanlara gereğinden fazla anlam yüklüyoruz" şeklinde konuştu.

YORUM YAZ

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.