'Carillo gerçek bir yıldız'

A Bola Muhabiri Ricardo Rampazzo, Fenerbahçe'nin gündeminde olan Andre Carrillo'yu FANATİK'e değerlendirdi ve çok önemli bir oyuncu olduğunu belirtti.

12 Ocak 2016, Salı 02:30
- A +
'Carillo gerçek bir yıldız'
A Bola Muhabiri Ricardo Rampazzo, Andre Carrillo’yu FANATİK için değerlendirdi:

Andre Carrillo, kesinlikle çok iyi bir futbolcu. Onu en basit haliyle özetlemek gerekirse, Benfica için Gaitan ne kadar önemliyse, Sporting Lisbon için de forma giydiği döneme kadar Carrillo o kadar önemli bir futbolcuydu. Takımın en önemli isimleri arasında zirvede yer alıyordu. Onun için gerçek bir yıldız diyebiliriz. Henüz 24 yaşında ve yıllar geçtikçe kendisini daha da çok geliştiriyor. Bu sezona da çok iyi başlamıştı.”


Ozan Tufan yüzleri güldürdü
‘500 bin Euro alıyor!’

“Belki Gaitan kadar tekniği iyi değil ama ondan çok daha hızlı olduğu kesin. Ayrıca ceza sahası çizgisi bölgesinde etkili şutlar atabiliyor. Sezon sonunda bitecek olan sözleşmesinin uzatılması konusunda Sporting’le anlaşamadı. Mevcut kontratından yıllık 500.000 Euro (1.6 milyon TL) civarında bir para kazanıyor. Elbette yeni sözleşmesinde bu rakamın çok daha fazlasını istiyor. Sözleşme konusu sıkıntı olup, ayrılmak istediğini söyleyince, forması da elinden alındı. Geçtiğimiz eylül ayından beri oynamıyor. Artık ayrılacağı kesin.”

‘Porto baskısı var ama...’

“Birçok kulübün onun peşinde olduğunu biliyoruz. Porto ve Sevilla bunlardan ikisi. Portekiz’de Carrillo’ya, Porto’ya gitmesi için baskı yapılıyor. Ancak Fenerbahçe’nin, bu iki ekipten çok daha iyi bir teklif sunacağına inanıyorum. Eğer bu transfer gerçekleşirse, Fenerbahçe kesinlikle pişman olmaz.”
YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...