MENÜ

Canlı yayında olay yaratan Fenerbahçe açıklaması: Şampiyonluk gitmiştir!

Fenerbahçe haberi... Süper Lig'de topladığı 51 puana rağmen sergilediği futbolla bir türlü istenileni veremeyen Fenerbahçe, evinde beşinci mağlubiyetini aldı. Fenerbahçe'nin Göztepe karşısında aldığı 1-0'lık yenilgi sonrası teknik direktör Erol Bulut yeniden hedef tahtasına konuldu. Beyaz TV'de yayınlanan 'Beyaz Futbol' programında konuşan Fenerbahçeli eski futbolcu ve yorumcu Abdülkerim Durmaz, Fenerbahçe'nin şampiyonluk şansını yorumladı.

22 Şubat 2021, Pazartesi 01:30 Son Güncelleme:
- A +

Flaş Fenerbahçe açıklaması... Süper Lig'de topladığı 51 puana rağmen sergilediği futbolla bir türlü istenileni veremeyen Fenerbahçe, evinde beşinci mağlubiyetini aldı. Fenerbahçe'nin Göztepe karşısında aldığı 1-0'lık yenilgi sonrası teknik direktör Erol Bulut yeniden hedef tahtasına konuldu.

Beyaz TV'de yayınlanan 'Beyaz Futbol' programında konuşan Fenerbahçeli eski futbolcu ve yorumcu Abdülkerim Durmaz, Fenerbahçe'nin şampiyonluk şansını yorumladı.

Fenerbahçe taraftarının şampiyonluk için ümitlenmemesi gerektiğini söyleyen Abdülkerim Durmaz, "Ne kadar çabuk kabullenirsek acımız daha çabuk geçer. Fenerbahçe bugün itibariyle şampiyonluk şansını kaybetmiştir. Çok iddialı söylüyorum. Trabzonspor maçını beklemeye gerek kalmadı. Göztepe mağlubiyeti sonrası Fenerbahçe şampiyonluktan düşmüştür." dedi.


YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...