Caner Erkin ve Asena Atalay arasında büyü iddiası

Asena Atalay’la biten evliliği hakkında bugüne kadar konuşmayan Caner Erkin, eski eşinin başlattığı icra takibi sonrası sessizliğini bozdu. (Habertürk)

27 Ocak 2017, Cuma 09:07
- A +

Asena Atalay’la biten evliliği hakkında bugüne kadar konuşmayan Caner Erkin, eski eşinin başlattığı icra takibi sonrası sessizliğini bozdu.

Atalay’ın kendisini aldattığını ve akıl sağlığının yerinde olmadığını belirten yıldız futbolcu, oğlunun velayetini alacağını açıkladı.

Asena Atalay’la boşanma sürecinde ve sonrasında sessizliğini koruyan ünlü futbolcu, eski eşinin oğulları Çınar’ın 451 bin TL’lik masraflarını karşılamadığı iddiasıyla icra takibi başlatması üzerine açtı ağzını yumdu gözünü.

Bugüne kadar tüm yükümlülüklerini yerine getirdiğini ve oğlu için sustuğunu belirten Erkin, Instagram’dan yaptığı açıklamada Atalay’a ateş püskürdü:

“Evlilik birliği sürecinde üçüncü kişilerle birlikte olan Asena Atalay’a karşı boşanma aşamasında hiçbir hukuki hakkımı kullanmadım. Ama gördüm ki oğlumu zedelememek için üzerini örttüğüm ne varsa onları ortaya çıkarmak için elinden gelen yapan bir şahıs ve aileyle karşı karşıyayım. Oğlum, akıl sağlığından yoksun, annelik bilincinden tamamen uzak bir anneye sahip. Oğlumun benimle büyümesi için yasal haklarımı kullanacağım.

HUKUKİ HAKKI YOK"

HUKUKİ HAKKI YOK"

Avukat Zeynep Yargıç: Erkin’in oğlunun velayetini annesinden alabilmesi için Asena Hanım’ın akıl sağlığından yoksun olduğunu raporla kanıtlaması lazım. Aldatma konusunda ise çift, anlaşmalı olarak boşandığı için Caner Erkin’in eşine “Beni aldatmıştın sana dava açıyorum deme gibi bir hukuki hakkı yok.

HAK İDDİA EDEMEZ"

HAK İDDİA EDEMEZ"

Avukat Ozan Kayahan: Kişi aldatıldığını öğrendikten itibaren 6 ay içerisinde mahkemeye gidip dava açmamışsa bu saatten sonra geçmişe dönüp dava açamaz. Söz ile üçüncü kişiler denilip hiçbir hak iddia edemez. Velayet değiştirme davası açsa bile bu kısa sürede sonuca bağlanmaz.

‘TAZMİNAT DAVASI AÇACAĞIM’

‘TAZMİNAT DAVASI AÇACAĞIM’

Eski eşinin açıklamalarıyla ilgili konuşan Asena Atalay, avukatıyla konuştuğunu ve tazminat davası açacağını açıkladı.

BÜYÜ İDDİASI"

BÜYÜ İDDİASI"

Boşanma sürecinde Asena Atalay’ın babasının gittiği berberde, “Ne olacak sizin kızın boşanması? şeklindeki sorulara “Caner, kızımı boşayamaz. Biz büyü yaptırdık diye cevap verdiği iddia edildi.

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.