"Burak Yılmaz'la görüşmeye devam ederse..."

Trabzonspor'da kadro dışı bırakılan Burak Yılmaz, Beşiktaş'a transfer oldu. Trabzonspor Kulübü Başkanı Ahmet Ağaoğlu geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada "Trabzonspor'u Türk futbol tarihinin en ağır sözleşmesinden kurtardık" açıklamasını yapmıştı. Bloomberg HT'de yayınlanan 'Spor Saati' programında konuşan Fatih Altaylı Ahmet Ağaoğlu'nun açıklamalarını değerlendirdi.

08 Ocak 2019, Salı 16:42
- A +

Burak Yılmaz, Trabzonspor'dan Beşiktaş'a transfer oldu. Trabzonspor Kulübü Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Burak Yılmaz transferiyle ilgili "Trabzonspor'u Türk futbol tarihinin en ağır sözleşmesinden kurtardık" açıklamasını yapmıştı.

Bloomberg HT'de yayınlanan 'Spor Saati' programında konuşan Fatih Altaylı Ahmet Ağaoğlu'nun açıklamalarını değerlendirdi.

Ahmet Ağaoğlu'nun şuan ki başkanlar arasında en iyilerinden biri olduğunu ifade eden Fatih Altaylı, "Ahmet Ağaoğlu sporcu bir kere. Diğer başkanlar gibi uzaydan gelme değil. Sporun içinden geldiği için de daha spora yakışır bir tavır içerisinde" dedi.

Ahmet Ağaoğlu'ya bir tavsiyede bulanan Fatih Altaylı, "Abdülkadir ile Burak Yılmaz arasındaki bağlantıyı kessinler. Çünkü İstanbul'a Burak Yılmaz kendine ev bakarken Abdülkadir'le bakıyor. Liverpool'a transfer olur mu bilmem ama... Burak Yılmaz'la görüşmeye devam ederse Liverpool transferi sonrası Arda Turan gibi olur" dedi.

YORUM YAZ

Sıradaki haber yükleniyor...