Burak Yılmaz, yönetimi hedef gösterdi!

Galatasaray'dan ayrılacak olan Burak Yılmaz, adres olarak yönetimi gösterdi.

08 Şubat 2016, Pazartesi 07:36
- A +
Burak Yılmaz, yönetimi hedef gösterdi!
Milliyet Gazetesi'nin haberine göre; Özbek başkanlığındaki yeni yönetimin kendisine hep olumsuz baktığını dile getiren sarı-kırmızılı ekibin golcüsü, “Beni satma düşüncesi en başından beri vardı. Yeri geldiğinde ceza da vererek ayrılmam için zemin oluşturmak istediler” diye konuştu.

Galatasaray, hiç beklemediği bir anda golcüsü Burak Yılmaz’ı kaybetti. Sarı-kırmızılı futbolcunun aşırı isteği karşısında çaresiz kaldıklarını söyleyen yönetim, bundan dolayı transferi onayladıklarını dile getirmişti.

Çin’in Beijing Guoan takımına gidecek olan golcü futbolcu, Torku Konyaspor beraberliğinin ardından takım arkadaşlarıyla vedalaştı ve gazetecilere, “Gönül isterdi ki başkaları açıklama yapsın ancak bu iş bana kaldı” diyerek basın toplantısı yapacağını söylemişti. Burak’ın bu sözlerinin ardında ne olabileceği konusunda çeşitli yorumlar yapıldı, tahmin yürütüldü.

Sarı-kırmızılıların golcüsünün bu sitemkâr sözlerinin nedeninin yönetim olduğu belirlendi. Yıldız futbolcunun bu sözleriyle yönetimi hedef aldığı vurgulandı.

Burak’ın konuyla ilgili yakın çevresine, “Ne yazık ki yeni yönetim bana hep olumsuz baktı.  Beni satma düşüncesi en başından beri kafalarında vardı. Bunun için bir grup taraftarın tribünde gösterdiği tepki bahane olamaz. Yeri geldiğinde ceza da vererek ayrılmam için zemin oluşturmak istediler” diyerek kulüple arasındaki uçurumu göstermiş oldu.

Galatasaray’dan para için gitmediğini de dile getiren oyuncunun, “Çin’den iyi bir teklif aldım ve değerlendirdim. Ama buradan bu şekilde gitmek çok koyuyor” diye dert yandığı belirtildi.
YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...