Bu Samsung'u görmeyebiliriz!

Yeni bir dedikoduya göre Samsung, bu telefonunu Avrupa'da satışa sunmayabilir!

08 Şubat 2016, Pazartesi 00:04
- A +
Bu Samsung'u görmeyebiliriz!

Samsung, geçen sene Galaxy Note 5'i İngiltere'ye getirmeyerek ve ülkede yalnızca S6 Edge+'ı tanıtarak herkesi şaşırtmıştı. Yeni bir dedikoduya göre firma, bunun büyük bir hata olduğunu anladı ve tam tersini yapmaya hazırlanıyor.

Techradar'ın "İngiltere'nin önde gelen ağlarına" dayandırdığı haberine göre Samsung, "Note hayranlarının tepkilerine" dayanamadı ve Galaxy Note 6'yı Avrupa'da satışa sunmaya karar verdi. Buna karşın yeni bir Edge+ modelinin Avrupa'ya sunulmayacağı söyleniyor. Bu arada Note 5'in birçok Avrupa ülkesinde satışa sunulmamasına karşın Türkiye'ye getirildiğini hatırlatalım.

Samsung'un bu kararında Galaxy S6 Edge+'ın satışlarının yeterince iyi olmamasının da etkili olduğu düşünülüyor. Yeni dedikodu, Edge+ serisinin üretimine devam edilip edilmeyeceğiyle ilgili herhangi bir bilgi vermiyor. Ancak iki hafta sonraki MWC'de bizi 5,5 inç'lik bir Galaxy S7 beklediğini düşünürsek, sadece 0,2 inç daha büyük bir S7 Edge+'a ihtiyaç duyulmayabilir.

http://www.techradar.com/news/phone-and-communications/mobile-phones/samsung-kills-off-the-galaxy-s7-edge-and-will-instead-go-big-with-the-note-6-1314428

Resimlerle: Samsung'un cesur telefon tasarımları!Daha fazlası için www.chip.com.tr sitesini ziyaret edebilirsiniz.
YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...