Bu kez Fenerbahçeli futbolcular iddialı!

Aykut Kocaman, 3-2’lik Akhisar yenilgisi sonrası hem üzüntüsü hem de oyuncularına kızgınlığı yüzünden umutsuz konuştu. Futbolcular ise iddialarını yitirmiş değil: İlk yarıda 7 hafta sonunda 8 puan gerideydik, farkı kapattık. Hiçbir şey bitmiş değil. Bunu yine yaparız.

08 Mart 2018, Perşembe 06:00
- A +
Bu kez Fenerbahçeli futbolcular iddialı!
Fenerbahçe, sahasında Akhisar’a yenilince liderle arasındaki puan farkı 6’ya çıktı. Karşılaşmanın ardından son derece üzgün ve öğrencilerine kızgın olan Aykut Kocaman, “Kontrol artık bizde değil. İşimiz zor” diyerek şampiyonluk konusunda umutsuz olduğunu dile getirdi. Ancak futbolcular, henüz hiçbir şeyin bitmediği görüşünde.

‘Suni fark unutulmasın’

Oyuncular kendi aralarında yaptıkları sohbetlerde, “Hocamız üzüntüsü nedeniyle umutsuz konuştu ancak onun da şampiyonluğa olan inancı devam ediyor. Hocamız ilk yarıdaki Yeni Malatya maçından sonra Galatasaray’la aramızdaki 8 puanlık fark için ‘suni’ demişti. Bu sözleri nedeniyle eleştirildi ama sonunda haklı çıktı. Bunu hep birlikte başardık. Yeniden yapmamamız için hiçbir sebep yok” ifadelerini kullandılar.

Tek hedef 2’de 2

Sarı-Lacivertli futbolcular, Yeni Malatya deplasmanı ve Kadıköy’deki Galatasaray derbisini kazanarak yeniden şampiyonluk yarışına ortak olacakları konusunda kendilerine güveniyor.

Dünyanın en zenginleri açıklandı!


 

YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...