Bolt ile geçirdiği bir geceyi anlattı

Rekortmen atlet Usain Bolt ile geçirdiği bir gecenin ardından tüm dünyanın dikkatini üzerinde toplayan Jady Duarte'nin o anları anlattı.

24 Ağustos 2016, Çarşamba 20:49 Son Güncelleme: 24 Ağustos 2016, Çarşamba 20:55
- A +
Bolt ile geçirdiği bir geceyi anlattı

Bolt ile geçirdiği bir geceyi anlattı

Rekortmen atlet Usain Bolt ile geçirdiği bir gecenin ardından tüm dünyanın dikkatini üzerinde toplayan Jady Duarte'nin o anları anlattı.

Rio'da Olimpiyat şampiyonluğu ile birlikte 30'uncu yaşını kutlayan Bolt ile bir kulüpte tanışan Duarte, yatakta çektiği pozlarını wattsup'tan arkadaşlarına gönderince tüm dünyanın gözleri ona çevrilmişti.

20 yaşındaki Duarte, Usain Bolt ile Olimpiyat köyünde geçirdiği gecenin tüm ayrıntılarını anlattı.

Jady Duarte, gece kulübünde tanıştıktan sonra Bolt ile birlikte Olimpiyat köyüne gittiklerini ve o geceyi tek kişilik bir yatakta geçirdiklerini söyledi.

O sırada Usain Bolt'un Rihanna'nın Work adlı şarkısını dinlemeyi tercih ettiği de genç kadının anlattıkları arasında. Duarte, şampiyon atletin güçlü kasları ve bu şarkı eşliğinde yaptığı çıplak dansla kendisini baştan çıkarmaya çalıştığını da sözlerine ekledi.

Jady Duarte, Bolt'un kendisini lüks bir otel yerine olimpiyat köyüne götürmesine şaşırdığını da anlattı. Genç kadın "Ama buna çok da dikkat etmedim. Çünkü yol boyunca sürekli öpüştük" dedi.

İşsiz olan genç kadın, Bolt ile geçirdiği gecenin ardından kendisine taksiye binmesi için verilen 100 dolarla birlikte olimpiyat köyünden ayrıldığını da söyledi.

Hiç İngilizce bilmeyen Jady Duarte, Usain Bolt ile Google'ın çeviri uygulaması aracılığıyla anlaştıklarını da söyledi. İki çocuk annesi olan Duarte'nin acıklı bir hayat öyküsü de var. Anne ve babası tarafından bir bebekken terk edilen Duarte'yi büyük teyzesi büyüttü.

Bu arada Jady Duarte'nin kadının bir dönem Rio'nun en korkunç uyuşturucu tacirlerinden biri olan Douglas Donato Pereira ile ilişkisi olduğu da ileri sürülenler arasında. Diná Terror lakabıyla tanınan Pereira, geçtiğimiz mart ayında öldürüldü.Olayın basına yansımasının ardından tüm gözler Usain Bolt'un bir süredir birlikte olduğu ileri sürülen Kasi Bennett'e çevrildi.

Usain Bolt'un kız kardeşi, ünlü atletin uzun süredir Bennett ile ilişkisi olduğunu açıklamıştı.

Bolt ile Kassi'nin yakında nişanlanacakları da iddia edilmişti. Şimdi herkes genç kadının bu olup bitene ne diyeceğini ve Bolt ile ilişkisine nasıl bir yön vereceğini merak ediyor.

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.