Bireysel önlem yok! Takım savunması var!

Gazetemiz muhabiri Metin Karabaş bu akşam oynanacak Olan Galatasaray - Beşiktaş derbisiyle ilgili son gelişmeleri aktardı. Metin Karabaş 'Galatasaray böyle maçlarda takım savunmasıyla daha ön plana çıktığını söyleyebiliriz. Marcao'nun savunmaya dönmesi sakatlıktan kurtulması çok belirleyici olacak ama ekstra Burak üzerinden değil takım savunmasıyla Beşiktaş ekibine önlem alacak' dedi.

05 Mayıs 2019, Pazar 13:20 Son Güncelleme:
- A +

Gazetemiz muhabiri Metin Karabaş bu akşam oynanacak Olan ve Süter Lig'in zirvesini yakından ilgilendiren Galatasaray - Beşiktaş derbisiyle ilgili son gelişmeleri aktardı. Metin Karabaş 'Cuma günü Başakşehir'in Sivas deplasmanında iki puan bırakmasıyla bu derbi hem Galatasaray için hem de Beşiktaş için şampiyonluk düğümünü çözebileceği maçlardan biri haline geldi. Galatasaray kazandığı taktirde çok büyük bir avantaj yakalayacak, Beşiktaş deplasmanda galip gelirse yine onlar da büyük bir avantaj yakalayacak. Beraberlik halinde her iki takım da çok mutlu olmasa da büyük bir kayıpları olmayacak çünkü Başakşehir Sivas deplasmanında iki puan kaybetti.

İki takım da kazanmak için çıkacak

İki takım da bugün kazanmak için sahaya çıkacak Galatasaray saha ve seyirci avantajına sahip evinde baskılı oynayabiliyor, coşkulu oynayabiliyor. Beşiktaş son haftalar da iyi bir çıkış yakaladı Burak Yılmaz faktörü çok önemli rol oynuyor Siyah - Beyazlılar da Burak Yılmaz'ın performansı belki de Beşiktaş açısından maçın nerelere gidebileceğini gösterecek. Galatasaray böyle maçlarda takım savunmasıyla daha ön plana çıktığını söyleyebiliriz. Marcao'nun savunmaya dönmesi sakatlıktan kurtulması çok belirleyici olacak ama ekstra Burak üzerinden değil takım savunmasıylaBeşiktaş ekibine önlem alacak' dedi.

YORUM YAZ

Sıradaki haber yükleniyor...