Beşiktaş’tan eğitime destek

Hollanda Beşiktaşlılar Derneği; Kars, Ardahan, Ağrı ve Artvin'den 13 okulda tam 1300 öğrenciye kırtasiye yardımı yaptı. Etkinliğe bizzat katılan dernek başkanı Aykut Torunoğulları, miniklerin heyecanına ortak oldu.

21 Nisan 2015, Salı 02:30
- A +
Beşiktaş’tan eğitime destek
Sosyal sorumluluk projelerine verdiği destekle bu alanda Türkiye’de adeta bir marka haline gelen Beşiktaş, yaptığı yeni bir kampanyayla yine gönülleri fethetti. Hollanda Beşiktaşlılar Derneği; hazırladığı projeyle; Kars, Ardahan, Ağrı ve Artvin’deki tam 13 ilköğretim okuluna kırtasiye yardımında bulunarak minik öğrencileri sevindirdi.

Toplamda 1300 öğrenciye ulaşan yardımlar kapsamında; Beşiktaş atkısı ve şapkası da paket içinde ihtiyaç sahiplerine ulaştırıldı. Hediye paketlerini alan öğrenciler, büyük sevinç ve mutluluk yaşadı.

Torunoğulları’nın desteğiyle yapıldı


Yardım etkinliğine; Beşiktaş’ın dış transferden sorumlu yöneticisi Erdal Torunoğulları’nın kardeşi Aykut Torunoğulları da bizzat katıldı. Organizasyonu düzenleyen derneğin başkanı olan Aykut Torunoğulları, öğrencilerin heyecanına ortak oldu, ardından miniklerle tek tek ilgilenerek fotoğraf çektirdi. Öte yandan derneğin diğer üyelerinin de bulunduğu organizasyona, proje kapsamında yer alan okul yöneticilerinden de teşekkür geldi.
YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.