Beşiktaş'ta Lucescu dönemi başlıyor

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman 12 Mayıs’taki kongre sonrası Lucescu’yu açıklayacak. Rumen hoca ise şimdiden gelecek sezonun planlarını yapıyor.

25 Nisan 2019, Perşembe 08:17 Son Güncelleme:
- A +
Beşiktaş'ta Lucescu dönemi başlıyor

Beşiktaş'ta Lucescu dönemi sezon sonunda başlıyor... Bir süre önce Rumen hoca ile yeni sezon için her konuda anlaşan Başkan Fikret Orman 12 Mayıs'taki kongre sonrasında Lucescu'yu resmen açıklayacak. Tecrübeli hocanın yeni sezonda Tayfur Havutçu ile birlikte Beşiktaş'ın başına geçmeye hazırlanıyor.

​MUTLULUK VE HEYECAN DUYUYOR

Rumen hocanın 2004 yılında ayrıldığı Beşiktaş'a geri dönecek olmaktan büyük bir mutluluk ve heyecan duyduğu öğrenildi. Lucescu'nun birkaç nokta transferiyle büyük başarılar hedeflediği ortaya çıktı.

PLAN VE PROGRAM HAZIRLIĞINDA

Beşiktaş için şimdiden plan ve program yapmaya başlayan Lucescu'nun istikbal vaat eden oyuncuları belirlediği ve bunları Başkan Fikret Orman'la paylaşacağı gelen bilgiler arasında.

BAZI MENAJERLERLE GÖRÜŞTÜ

Lucescu'nun Romanya dışında oğlu Razvan Lucescu'nun takımı PAOK'tan da bazı oyuncuları belirlediği belirlendi. Bu oyuncuların bazılarının menajeriyle de görüşüldüğü öne sürüldü. (Takvim)

Lucescu Milli Takım'ın başındayken Trabzonspor kampını ziyaret etmişti


.

YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...