"Beşiktaş'ın sorunu forvette"

Beşiktaş'ın İtalyan savunma oyuncusu takımın sorununun gol atamamak olduğunu söyledi.

29 Eylül 2009, Salı 20:48
- A +
'Beşiktaş'ın sorunu forvette'

Lig TV'de bir yayına katılan Matteo Ferrari Beşiktaş'ın aldığı sonuçlar hakkındaki düşüncesi sorulduğunda sorunun savunmada değil, gol yollarında olduğunu belirtti.

Beşiktaş'ın sadece Galatasaray maçında kötü oynadığını dile getiren savunma oyuncusu sözlerine şöyle devam etti: "Sonuçlar şu ana kadar iyi değil, ama biz tabii ki şampiyonluk ve başarılı olmak istiyoruz. Sadece gelecek maç hakkında düşünmemiz lazım. Ondan sonraki maçları daha sonra düşünmeliyiz. Hem Şampiyonlar Ligi, hem de lig çok önemli. Manchester United maçında belki özel bir motivasyon olabilir, ama tüm maçları bu şekilde oynamak istiyoruz. Bazı maçları 0-0 bitirdik. Bu demektir ki bizim sorunumuz defansta değil. Gol atamıyoruz."

Türkiye'deki beğendiği futbolcular arasında Arda Turan'ın adını veren Ferrari Beşiktaş'ta da çok yetenekli oyuncularla beraber oynadığını sözlerine ekledi. Ferrari Beşiktaş taraftalarını da övdü: "90 dakika boyunca destek veriyorlar ve çok büyük bir yardımda bulunuyorlar bize. Bizim için de bir sorumluluk var burada tabi. Biz de onları mutlu etmek zorundayız"

YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...