Beşiktaş'ın David Ospina transferi çıkmaza girdi!

Fabri'nin satılmasından sonra kaleci arayışlarına geçen Beşiktaş'ta transfer listesinin başındaki isimler arasında yer alan David Ospina'yla ilgili İngiliz basınından flaş bir iddia geldi.

11 Ağustos 2018, Cumartesi 09:58 Son Güncelleme:
- A +
Beşiktaş'ın David Ospina transferi çıkmaza girdi!

Fabri'nin satılmasından sonra kaleci arayışlarına geçen Beşiktaş'ta transfer gündeminin en önemli maddeleri arasında Arsenal'ın file bekçisi David Ospina bulunuyordu.

Gerek Türk gerekse de Ada basınında çıkan haberlerde Siyah Beyazlı yönetimin Kolombiyalı file bekçisiyle her konuda anlaştığı ancak İngiliz kulübüyle henüz bir uzlaşmanın sağlanmadığı kaydedilmişti.

Bugün İngiliz basınında çıkan bir haberdeyse 29 yaşındaki eldivenin İstanbul'a gelme ihtimalinin iyice azaldığı öne sürüldü.

Pain in the Arsenal adlı internet portalının kaleme aldığı makalede Topçular'ın Beşiktaş yönetiminden gelen kiralama teklifine hiçbir şekilde yanaşmadığı ve bunu manasız bulduğu belirtildi.

Ospina'yı kiralık değil, satılık olarak göndermek isteyen Arsenal'da dün menajer Unai Emery de tecrübeli kalecinin takımdan gönderilebileceğini açıklamıştı.

Yunus DİLBER / fanatik.com.tr

YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...