Beşiktaş'a Fulya Bank!

5 senedir âtıl durumda olan BJK Fulya Süleyman Seba Kompleksi’nin alt tarafı, butik alışveriş merkezi oldu. Projeyi FANATİK’e anlatan yönetici Ahmet Ürkmezgil, “1.5 senede kendini amorti edecek bu yer, kulübe yıllık 15 milyon TL kira getirisi sağlayacak” dedi.

17 Mayıs 2019, Cuma 06:01
- A +
Beşiktaş'a Fulya Bank!

Siyah-Beyazlı kulüpte Fikret Orman geçtiğimiz hafta yeniden başkan seçilirken, Beşiktaş Yönetimi önemli bir projenin açılışıyla yeni döneme hızlı girecek. 5 senedir atıl durumdaki BJK Fulya Süleyman Seba Kompleksi’nin altı, butik alışveriş merkezi (AVM) oldu. Beşiktaş Genel Sekreteri Ahmet Ürkmezgil yeni yerin kapılarını FANATİK’e açarken, önümüzdeki ay açılışı yapılacak bu önemli projenin detaylarını anlattı. Söz Ürkmezgil’de... 

‘Önemli gelir kaynağı’

“Toplam maliyeti 20 milyon TL’yi bulacak bir yer burası. Haziran’da yani önümüzdeki ay açacağız. Yıllık kira getirisi 15 milyon olacak. İçinde 56 dükkan ve mağaza yer alacak. Türkiye’nin en büyük marketi, alışveriş merkezinde şu anda hizmette. Gece gündüz mimarımız Metin Demir burada, çalışmaların bizzat başında duruyor. Kendini 1.5 senede amorti edecek bu yer, kulüp için önemli gelir kaynağı olacak”

Fanatik Özel / Orhan Yıldırım

YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...