Beşiktaş'a coşkulu karşılama

Türkiye Kupası finalini yarın İstanbul Büyükşehir Belediyespor ile oynayacak Beşiktaşlı futbolcular Kayseri'de çiceklerle, tezahüratla karşılandı.

10 Mayıs 2011, Salı 14:23
- A +
Beşiktaş'a coşkulu karşılama

Havalanındaki karşılamada 20 polis, 20 Futbol Federasyonu'nca görevlendirilmiş özel güvenlikçi ve 7 kulüp güvenlik görevlisi kafileyi korudu.

Beşiktaş kafilesini taşıyan uçak Sabiha Gökçen havalanından 25 dakika rotarlı havalandı. Kayseri Erkilet havalanında, kafile gelmeden önce Kayseri Emniyet Müdürlüğü'nden 20 çevik kuvvet memuru, Futbol Federasyonu'nca görevlendirilen Securinet Şirketinden 20 ve Beşiktaş kulübünün 7 güvenlikçisi önlem aldı. Beşiktaş kafilesi havalanına girer girmez Kayseri Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Hacı Ali Sözduyar ve arkadaşları çicek verdi.

Beşiktaşlı gençler, "Herkes Bursa işareti yapsın" diyerek, el işareti yaparak Bursa aleyhine bağırdılar. Bu sırada hava terminalinin içindeki ve dışındaki gençler de "Alemin Kralı geliyor" diye bağırırken, bir yandan da "Kupayı gören parmak kaldırsın" diyerek Fenerbahçe'ye göndermede bulundu.

Siyah Beyazlı futbolcularla fotograf çektirmede yarışan taraftarlar, "Kupalı al, Fenerbahçe. Kümede kal, Galatasaray" diye tezahürat yaptılar. beşiktaş kafile başkanı Serdar Adalı ise taraftarın " Beşiktaş'ın çocuğu Serdar Adalı" tezahüratları arasında otobüse yönelirken, oyunculardan en çok Quresma ile İbrahim Toroman alkışlandı. Guti ise, arkadan bağladığı saçlarıyla kimseye görünmeden otobüse bindi. Beşiktaş tarafarı siyah beyazlı odyuncuların bindiği otobüsü meşaüleler yaparak, pankartlar açarak, kaldıkları Kayseri Hilton Oteline kadar takip ederek, konvoy oluşturdu.

Bu arada THY'ye ait özel bir uçakla Kayseri'ye hareket eden kafilede tüm futbolcuların yanı sıra, Yönetim Kurulu Üyeleri Fahrettin Curoğlu, Serdal Adalı, Doğan Küçükemre, Orhan Saka, Cengiz Zülfikaroğlu, Sinan Vardar, Mehmet Soysal, Ahmet Akpınar, Hakan Aksoy ve Necip Sever ile Divan Kurulu Başkanı Yalçın Karadeniz de yer aldı.

YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...