Beşiktaş ve Fenerbahçe'den Umut Bulut'a başsağlığı!

Beşiktaş ve Fenerbahçe, Ankara'daki hain saldırıda babasını kaybeden Umut Bulut için başsağlığı mesajı yayınladı.

14 Mart 2016, Pazartesi 13:02 Son Güncelleme:
- A +
Beşiktaş ve Fenerbahçe'den Umut Bulut'a başsağlığı!
Beşiktaş ve Fenerbahçe kulüpleri, Ankara'daki hain saldırıda babasını kaybeden Galatasaraylı futbolcu Umut Bulut için başsağlığı mesajı yayınladı.

Beşiktaş Kulübü'nün sitesinden yayınlanan mesaj şöyle:

"Galatasaray Spor Kulübü futbolcularından Umut Bulut'un babası Kemal Bulut'un Ankara'da yaşanan patlamada vefat eden vatandaşlarımız arasında yer almasını üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız. Her türlü terör saldırısını şiddetle kınıyor ve lanetliyoruz. Ankara'daki patlamada yaşamını yitiren tüm vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet; ailelerine, değerli futbolcu Umut Bulut ve ailesine, Galatasaray Spor Kulübü'ne, milletimize başsağlığı dileriz. Saldırıda yaralanan vatandaşlarımıza acil şifalar diler, ülkemizin barış ve kardeşlik içinde, dayanışmayla terörden en yakın zamanda kurtulmasını dileriz. Saygılarımızla."

Fenerbahçe Kulübü'nün açıklaması ise şu şekilde:

"Dün Ankara’da yaşanan bombalı saldırıda kaybettiğimiz birçok vatandaşımızın yanı sıra, vefat edenler arasında Galatasaray’ın ve milli takımımızın futbolcusu Umut Bulut’un Babası Kemal Bulut’un da bulunduğunu derin bir üzüntüyle öğrendik. Merhum Kemal Bulut’a Allah’tan rahmet, başta Umut Bulut ve Ailesi olmak üzere merhumun tüm sevenlerine ve Galatasaray camiasına başsağlığı diler, bu vesileyle terörün her türlüsünü bir kez daha kınadığımızı kamuoyuyla paylaşırız."

YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...