Beşiktaş teklifleri reddetti

Beşiktaş Yönetimi, yıldızlarını takımda tutma konusunda kararlı... Son olarak Jose Sosa ve Ersan Gülüm'e gelen teklifler de geri çevrildi.

12 Ocak 2016, Salı 13:01
- A +
Beşiktaş teklifleri reddetti
Beşiktaş Yönetimi, sezonun ikinci yarısı öncesi bir yandan transfer çalışmalarını sürdürürken, bir yandan da futbolcularına gelen tekliflere yanıt veriyor.

Devre arası transfer döneminin başlamasıyla Sosa ve Ersan ile ilgilenen kulüpler, siyah beyazlı yönetim ile temasa geçti. Sezon öncesi de Arjantin kulüplerinin radarında olan Sosa'ya 5 milyon euro'yu bulan resmi teklifler geliyor.

Çin kulüplerinin de Ersan'a olan ilgisi devam ediyor. Sezon öncesi tecrübeli defans oyuncusu için Beşiktaş'ın kapasını çalan Çin kulüpleri, son bir hafta içinde yönetimle yeniden iletişime geçti. 28 yaşındaki oyuncu için son olarak 6 milyon euro'nun gözden çıkarıldığı ve siyah beyazlılara resmi tekliflerin iletildiği öğrenildi.

Ancak Beşiktaş Yönetimi hem Sosa, hem de Ersan için gelen teklifleri geri çevirdi. Sezonun ikinci yarısında ilk yarıdaki ideal kadrosunu korumayı düşünen siyah beyazlılar, iki futbolcusu ile de yola devam edecek. (Ntvspor)

YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...