Beşiktaş Başkanı Fikret Orman sert konuştu: Taraftarı karıştırmayın!

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, siyah-beyazlı kulübün Mayıs 2019'da yapılacak seçiminde başkanlığa aday olacağını açıkladı. Divan Kurulu'nda açıklamalarda bulunan Fikret Orman, Beşiktaş Kulübü'nda 6 ay sonra seçim yapılacağını hatırlatarak, "Mayıs ayında düello var, buyurun gelin aday olun." dedi.

17 Kasım 2018, Cumartesi 18:18
- A +

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman Divan Kurulu'nda sert konuştu. Fikret Orman, "Beşiktaş'ı karıştırarak, beni itibarsızlaştırarak bu işler olmaz. Biz buraya tırnaklarımızla kazıyarak geldik. Süleyman Seba'yı protesto edenleri, Serdar Bilgili'ye küfür edenleri yaşayarak geldik. Ama aday olmak isteyen varsa, gelecek aday olacak. Bir daha Beşiktaş'ı karıştırtmayız." dedi.

"TARAFTARLA OYNAMAYIN"

Beşiktaş için mücadele etmeye devam edeceklerini vurgulayan Fikret Orman, "Kendi kendime demiyor muyum, ne yapıyorsun diye. Diyorum. Bizim yaptıklarımıza, mücadeleye, Beşiktaş için çalışan başkan ve yönetim varken, hak ettiğimiz bu muydu Bırakayım diye düşündüm ama istenilen zaten bu. 2019'da adayım. Kapalı kapılar ardından konuşanlar, çıksın konuşsunlar. Taraftarla oynamayın. Beşiktaş'ın taraftarını kim temsil ediyor Bu 25 milyon taraftarın temsilcisi kim Birilerinin orada yönlendirmesiyle bağıranlar mı temsil ediyor O çocukları kandıranlara kızgınım ama bize sahip çıkmayanlara da kırgınım" dedi.

YORUM YAZ

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.