Benfica, Abdülkadir Ömür için ısrarcı

Abdülkadir için Benfica’dan gelen 20 milyon Dolar’lık teklifi reddeden Trabzonspor'un başkanı Ahmet Ağaoğlu, rakamın yükseltilmesini talep etti. Genç futbolcuyu elinden kaçırmak istemeyen Benfica, Trabzonspor ile tekrardan pazarlık masasına oturacak.

21 Temmuz 2018, Cumartesi 06:00
- A +
Benfica, Abdülkadir Ömür için ısrarcı
Trabzonspor'da altyapının son ürünü olan Abdülkadir Ömür, gösterdiği performansla Avrupa devlerini peşine takmış ancak en ciddi teklif ise Portekiz ekibi Benfica’dan gelmişti.

Başkan Ahmet Ağaoğlu yaptığı açıklamada, “Benfica’nın 14 milyon Dolar (78 milyon TL) peşin 20 milyon Dolar’lık (112 milyon TL) teklifini reddettik” demişti. Fırtına’nın patronu, 19 yaşındaki futbolcu için yapılacak teklifin yükseltilmesini talep ederken, Kırmızı-Beyazlılar ise önümüzdeki günlerde tekrardan Türkiye’ye gelecek.

Teklif iyileştirilecek

Portekiz temsilcisi, şu anda Ay-Yıldızlılar ile U19 Avrupa Şampiyonası’nda boy gösteren Abdülkadir’i elinden kaçırmak istemiyor. Milli oyuncunun, turnuvada yıldızını daha da parlatabileceğini düşünen Benficalı yetkililer, Abdülkadir için teklifini biraz daha iyileştirmeyi planlıyor.

Genç yıldız için oldukça ısrarcı olan Benfica, bu hafta içerisinde Trabzonspor ile tekrardan pazarlık masasına oturacak.

YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...