Başkent'te gerilim! Selçuk ve Yasin...

Başkent'te gerilim! Selçuk ve Yasin...

18 Aralık 2016, Pazar 20:17 Son Güncelleme: 18 Aralık 2016, Pazar 20:21
- A +
Fotoğraflar: Murat Akbaş

Fotoğraflar: Murat Akbaş

Galatasaray'ın iki yıldızı Selçuk İnan ile Yasin Öztekin, ilk yarının son dakikalarında saha içinde ciddi şekilde tartıştı. İki futbolcunun arasındaki gerilim, Selçuk'un Yasin'i uyarısıyla başladı. Kaptan Selçuk, Osmanlıspor topu oyuna sokarken Yasin'i geri gelmesi için uyardı.

Yasin'in oralı olmadığını gören Selçuk, sesini biraz daha yükselterek takım arkadaşına seslendi. Selçuk'un isteği Yasin Öztekin'den beklenen karşılığı bulmadı!

Yasin, 'Hadi oradan' şeklinde bir işaetle kaptanını tersledi. Aldığı tepki sonrası Selçuk İnan sinirlenerek Yasin'e doğru yürümeye başladı. Bunun üzerine Yasin de Selçuk'a tepki gösterince, ikili arasında elektriklenme yaşandı.

Selçuk ve Yasin bir süre sözlü olarak tartıştıktan sonra oyuna geri döndü. Gerilimin üzerinden birkaç dakika geçmeden olay tatlıya bağlandı. Hamleyi yapan oyuncu Yasin Öztekin oldu. Yasin, yanına geldiği Selçuk'un beline sarılarak, kaptanın gönlünü aldı.

İkili arasındaki gerginlik de böylece soyunma odasına gitmeden son bulmuş oldu. Mücadelenin aşırı soğuk bir havada ve kötü bir zeminde oynanması ilginç karelerin de ortaya çıkmasına neden oldu.

İşte maçtan kareler;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.