Babalar ve oğulları

Murat Aksu'nun babası Abdülkadir Aksu, “Yıldırım yeğenim, Murat oğlum. Kim kazanırsa, kazansın” derken, Erdoğan Demirören'den de benzer bir açıklama geldi: İki oğlum yarışıyor, Beşiktaş kazanacak!

01 Şubat 2010, Pazartesi 04:30
- A +
Babalar ve oğulları

Beşiktaş’ta uzun süredir devam eden gergin kongre ortamı, başkanlığa adaylığını koyan Yıldırım Demirören ile Murat Aksu’nun babalarını etkilemedi! Akatlar Cola Turka Arena’daki seçimde hem Abdülkadir Aksu, hem de Erdoğan Demirören oy kullanmak için bulundular. 5 numaralı sandıkta oyunu kullanan Abdülkadir Aksu, “Beşiktaş çamiasına bu seçim hayırlı uğurlu olsun. Doğrusu oğlumu göremedim. Sadece girerken elini sıktım. O da elimi öptü. Ben de onu yanaklarından öptüm. Allah herkesin evladını bağışlasın. Benim oğlum da kendi mesleği bakımından iyi yetişmiş biri. Hem de kulüp yöneticiliği konusunda geçmişte bu işlerle ilgilenmiş bir genç. Yıldırım bana yıllardır ‘amca’ der... Kim kazanırsa kazansın; biri oğlum, diğeri yeğenim” yorumunu yaptı.

‘Her zaman destek veririz’
Benzer bir açıklama da Yıldırım Demirören’in babasından geldi. Erdoğan Demirören, “Kim kazanırsa hayırlı olsun. Beşiktaş camiasına düşen görev bundan sonra kim kazanırsa kazansın onun arkasında birlik ve beraberlikle durmasıdır. Beşiktaş’ın büyük idealleri var. Stat gibi, Avrupa gibi idealleri var. Bunu gerçekleştirmek için devamlı bir yönetime ve profesyonelleşmeye ihtiyaç vardır. Ki o da olacak. Aile olarak bize düşen her zaman Beşiktaş’ın yanında olmaktır” diye konuştu.

YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...