Aziz Yıldırım: Yargıtay kararı açıklanana kadar buradayım!

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, olağanüstü genel kurulda açıklamalarda bulunuyor.

22 Ekim 2016, Cumartesi 10:39 Son Güncelleme:
- A +
Aziz Yıldırım: Yargıtay kararı açıklanana kadar buradayım!
Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, olağanüstü genel kurulda açıklamalarda bulunuyor.

İŞTE AZİZ YILDIRIM'IN AÇIKLAMALARI:

İngiltere'de bağıranlar, Almanya'dan gelen ve daha önce bilet vermediğim insanlar. İstersem biletlerini keserim.

3 Temmuz olmasaydı FETÖ örgütü istediğini çoktan bu ülkede gerçekleştirmiş olacaktı. Yargıtay kararından sonra bırakacağımı söylemiştim.

'3-5 tane şerefsiz...'

Her başarısız sonuç sonrası medyada 'istifa etsinler' haberi çıkıyor. Sokaktaki 3 tane şerefsiz ve ahlaksız beni kulüpten gönderemez. Beni Yargıtay kararı sonrası buradaki üyeler gönderebilir. Yargıtay'dan her karar çıkabilir, ben tedirginim. Bu karar Fenerbahçe için maddi ve manevi anlamda önemlidir. 

2-3 TV her gece yayın yapıyor, sadece bizim için değil, diğer kulüpler için de. Bizlere hakaret ediyorlar.'Ben bu kulübe kapıcı olurum!'

Bana diyorlar ki aday olma Cumhurbaşkanına aday olma diyebilir misin? TV'de içiyor bana konuşuyor. Bak bundan sonra sizi sokağa çıkarmam. Bizim üzerimizden para kazanıyorlar.  Masanın altında viskiyi götürüyor. Ama benim yanıma gelince köpek gibi korkuyorlar köpek! Ali Şen bey benim Onursal Başkanlıkla ilgim yok. Ben kulübe kapıcı da olurum. Öyle şeylerde gözüm yok.

Ben 18 yıldır bu takımın başındayım. 6 şampiyonluk yaşadık. Galatasaray ve Beşiktaş gibi takımlar 13-14 yıl şampiyon olamadı. Fenerbahçe en az 3 yılda bir şampiyon oluyor. Geldiğim gün bu kulübün bir metrekare arazisi yoktu. 500 dönüm arazi aldım bu kulübe. Yargıtay kararı sonrası size karşı yüzüm varsa aday olurum. Kim varsa aday olsun. Benim hayatım Fenerbahçe.

'Kennedy'yi istedik alamadık'

Oyuncular iyi çocuklar, bir uyuşmazlık var, bunu aşarız. Bunlar Fenerbahçe'yi parçalamak istiyorlar. 

Akşam oturup rakı masasında oturur gibi tartışma yapıyorlar. Manchester United ile oynuyorsunuz. Pogba 100 milyon euro, Lindegard 50 milyon euro... Chelsea Brezilya'dan Kenedy diye bir çocuk aldı 9 milyon euroya. Biz almak istedik alamadık. Alsak 9 milyonu çöpe attılar diyeceklerdi. Artık başkanlıktan zevk almıyorum,artık bu iş eziyet. Çekilecek dert değil. Samimi düşüncem. Bir de hakaret üstüne hakaret.

 

YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...