Aziz Yıldırım'ın açıklamalarından öne çıkan 10 söz!

Fenerbahçe Olağan Divan Kurulu'nda konuşan Aziz Yıldırım'ın öne çıkan sözler!

22 Ekim 2016, Cumartesi 12:11
- A +

Fenerbahçe Olağan Divan Kurulu'nda konuşan Aziz Yıldırım, açtı ağzını yumdu gözünü... Yıldırım'ın öne çıkan 10 açıklaması şöyle:

İngiltere'de bağıranlar, Almanya'dan gelen ve daha önce bilet vermediğim insanlar. İstersem biletlerini keserim.

3 Temmuz olmasaydı FETÖ örgütü istediğini çoktan bu ülkede gerçekleştirmiş olacaktı. Yargıtay kararından sonra bırakacağımı söylemiştim. Her başarısız sonuç sonrası medyada 'istifa etsinler' haberi çıkıyor.

Sokaktaki 3 tane şerefsiz ve ahlaksız beni kulüpten gönderemez. Beni Yargıtay kararı sonrası buradaki üyeler gönderebilir. Yargıtay'dan her karar çıkabilir, ben tedirginim. Bu karar Fenerbahçe için maddi ve manevi anlamda önemlidir.

Bana diyorlar ki aday olma Cumhurbaşkanına aday olma diyebilir misin? TV'de içiyor bana konuşuyor. Bak bundan sonra sizi sokağa çıkarmam.

Bizim üzerimizden para kazanıyorlar. Masanın altında viskiyi götürüyor. Ama benim yanıma gelince köpek gibi korkuyorlar köpek!

Ben 18 yıldır bu takımın başındayım. 6 şampiyonluk yaşadık. Galatasaray ve Beşiktaş gibi takımlar 13-14 yıl şampiyon olamadı. Fenerbahçe en az 3 yılda bir şampiyon oluyor.

Yargıtay kararı sonrası size karşı yüzüm varsa aday olurum. Kim varsa aday olsun. Benim hayatım Fenerbahçe.

Akşam oturup rakı masasında oturur gibi tartışma yapıyorlar. Manchester United ile oynuyorsunuz. Pogba 100 milyon euro, Lindegard 50 milyon euro... Chelsea Brezilya'dan Kenedy diye bir çocuk aldı 9 milyon euroya. Biz almak istedik alamadık. Alsak 9 milyonu çöpe attılar diyeceklerdi.

Obradovic'e bile sallayacak kadar bir medya var. Obradovic'i getiren ben değil miyim?

Artık başkanlıktan zevk almıyorum,artık bu iş eziyet. Çekilecek dert değil. Samimi düşüncem. Bir de hakaret üstüne hakaret.

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.