Atiba son kez kaptan çıktı

Beşiktaşlı Atiba HutchiKanada’nın CONCACAF Uluslar Ligi elemelerinde Dominik’i 5-0 mağlup ettiği karşılaşmaya kaptan olarak çıkan ve başarılı bir performans sergileyen Atiba, kaptanlık pazubandını son kez taktı. Milli takım kaptanlığının artık 35 yaşındaki futbolcudan alınacağı ve 29 yaşındaki Scott Arfield’a verildiği bildirildi. Ancak Arfield’in sakatlığı nedeniyle son maçta da kaptanlığı Atiba’nın yaptığı ifade edildi. Beşiktaşlı futbolcu, 2019 Gold Cup’ın ardından milli takımı bırakacak. Bu arada Dominik karşısında Kanada’nın 4. golünü ikinci yarıda oyuna giren Beşiktaşlı Cyle Larin attı.nson uzun bir ayrılığın ardından Kanada Milli Takımı formasını giydi.

18 Ekim 2018, Perşembe 08:59
- A +
Atiba son kez kaptan çıktı

Kanada’nın CONCACAF Uluslar Ligi elemelerinde Dominik’i 5-0 mağlup ettiği karşılaşmaya kaptan olarak çıkan ve başarılı bir performans sergileyen Atiba, kaptanlık pazubandını son kez taktı.

Milli takım kaptanlığının artık 35 yaşındaki futbolcudan alınacağı ve 29 yaşındaki Scott Arfield’a verildiği bildirildi. Ancak Arfield’in sakatlığı nedeniyle son maçta da kaptanlığı Atiba’nın yaptığı ifade edildi. Beşiktaşlı futbolcu, 2019 Gold Cup’ın ardından milli takımı bırakacak.

Bu arada Dominik karşısında Kanada’nın 4. golünü ikinci yarıda oyuna giren Beşiktaşlı Cyle Larin attı.

(Milliyet)

YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...