"Asla pes etmeyeceğiz"

Fabian Ernst'ten Beşiktaşlılar'a mesaj... Alman yıldız, “Cisse'yle çok uyumluyduk. Ama bunları aşmalıyız. Manchester United'a karşı futbolumuzu herkes gördü. Sıkıntılar bitecek” dedi.

27 Eylül 2009, Pazar 04:30
- A +
'Asla pes etmeyeceğiz'

Kötü gidişe bir türlü dur diyemeyen Beşiktaş’ta taraftarların alkışladığı tek isim var: Fabian Ernst... Geçen sezonki çifte şampiyonlukta büyük pay sahibi olan Alman yıldız, FANATİK aracılığıyla Beşiktaşlılar’a mesajlar gönderdi, ilgi çekici açıklamalar yaptı. Sürekli takımdan ayrılan Edouard Cisse’yle ilgili sorularla karşılaştığını dile getiren Ernst, “Bu konuya noktayı koymak istiyorum. Ortada bir gerçek var, Cisse’yle çok iyi anlaşıyor ve güzel futbol sergiliyorduk. Ben çıkınca yerimi kapatıyor, aynı şeyi ben de yapıyordum. Artık o Marsilya’da oynuyor. Arkasından ah çekecek halimiz de yok! Sistemimiz de değişti ve herkes uyum süreci içerisinde. Sıkıntılı günleri hep birlikte atlatacağız” diye konuştu.

‘Güçlüyüz başaracağız’
Beşiktaş’ın Şampiyonlar Ligi’ndeki kaderinin, deplasmandaki maçlarda çizileceğini dile getiren tecrübeli futbolcu, sözlerini şöyle noktaladı: İnönü’de ‘Şampiyonlar Ligi’nde final oynar’ denilen Manchester United’ı elimizden kaçırdık. Bu yüzden dış sahada alacağımız puanlar önemli. Moskova’dan galibiyetle dönüp, gruptan çıkma yolunda önemli bir adım atmak istiyoruz. Güçlüyüz ve başaracağız...         

Orhan Yıldırım

YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...