AS gazetesinden transfer yorumu

İspanyol spor gazetesi AS, Atletico Madrid kulübünde teknik direktör Quique Sanchez Flores ile Uruguaylı futbolcu Diego Forlan arasında yaşanan sert tartışmanın Beşiktaş'ı da etkileyebileceğini ileri sürdü.

13 Mayıs 2011, Cuma 11:18
- A +
AS gazetesinden transfer yorumu

Beşiktaş’ın gelecek sezon için teknik direktör olarak İspanyol Quique Sanchez Flores’i düşündüğü öne sürülürken, Atletico’da yaşanan son olaylardan sonra Quique’nin İstanbul’a gitmesi halinde Forlan’ın Beşiktaş’a gitme olasılığı bulunmadığı yazdı. AS, "Bir şey kesin: eğer Quique İstanbul’a giderse, Beşiktaş Forlan’ı almak için her türlü opsiyonu kaybedecek. Santader’deki 2-1’lik yenilginin ardından teknik direktör ile Uruguaylı futbolcu arasındaki polemik büyüdü. Antrenmanda birbirlerine tek bir kelime bile etmediler" ifadelerini kullandı.

Bu arada, Flores’in Beşiktaş’a gitmek için takım kadrosunu oluşturmada tam yetki istediği öne sürüldü. Sezon sonunda Atletico Madrid’den ayrılacağına kesin gözüyle bakılan İspanyol teknik adama İngiliz ve Rus liglerinde de teklif geldiği, ancak Beşiktaş ile görüşmelerin bir adım önde olduğu iddia edildi.

AA

YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...