Arena sanal ortamda

Galatasaray'da, daha önce sanal ortama aktarılan Ali Sami Yen Stadı'ndan sonra, şimdi de Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena sanal ortama taşındı.

12 Mayıs 2011, Perşembe 17:08
- A +
Arena sanal ortamda

Galatasaray’da, daha önce sanal ortama aktarılan Ali Sami Yen Stadı’ndan sonra, şimdi de Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena sanal ortama taşındı.

Kulüpten yapılan açıklamada, Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena’nın 81 ayrı noktasından Prosentez firmasının yaptığı VR pano çekimleri ile yeni statta taraftarlara sanal gezinti imkanı sağlandığı duyuruldu.

Açıklamada, dijital fotoğraf sanatlarında devrim sayılabilecek Virtual Reality 360 derece fotoğraf tekniği ile gerçekleştirilen çekimlerde, ziyaretçilerin interaktif olarak tüm mekan içinde rahatlıkla gezebileceği ve fotoğrafta istediği tarafa yakınlaşabileceği belirtildi.

Ziyaretçiler çok özel bir teknikle hazırlanan bu çalışmaya, Galatasaray Spor Kulübü’nün resmi internet sitesinin yanı sıra, www.prosentez.com/ttarena/index.html adresinden de ulaşabileceği kaydedildi.

AA

YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...