'Arda'nın gideceğini bilseydim...'

Türk futbolunun zor günlerden geçtiğini söyleyen Fatih Terim transferlerle ilgili olarak da “Arda'nın gideceğini bilseydim Culio'yu vermezdim” dedi

20 Eylül 2011, Salı 02:00
- A +
'Arda'nın gideceğini bilseydim...'

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim dün gece katıldığı TV programında Türk futbolunda sıkıntılı bir süreçten geçildiğini söyledi. Futbolla ilgilenen herkese sorumluluk düştüğünü söyleyen Terim’in konuşması özetle şöyle: Futbolla ilgilenen herkese sorumluluk düşüyor. Kimse bu durumda Federasyon başkanı ve yönetiminde olmak istemezdi. Ateşten gömlek giydiler. İlk haftayı beklemediğimiz şekilde yenik kapattık. Bu 3 puan moral oldu. Arda’ya gidecek gözüyle bakmadık. Gideceğini bilseydik Culio’yu vermezdik. Gidişi büyük sürpriz oldu. Ben geldiğimde Elmander alınmıştı. Onun dışındakiler bizim bilgimiz dahilinde. Bazen her istediğinizi yapamıyorsunuz.

‘Play-Off sürpriz oldu’

Play-Off bizim için sürpriz oldu. Hiçbir futbol adamına akademisyenlere, bilge insanlara sorulmadan, beklenilmeden, tartışmadan alınan bir karar. Türkiye kalite olarak belki çok üst düzeyde değil ama zor lig. 20 senedir aynı şeyi diyorum. Bütün oyuncularımızı kullanacağız. Fenerbahçe’nin iyi başladığını söyleyebilirim. Lige iyi başladılar, seyircisiz oynamak kolay değil. Antep maçını da hak ederek kazandılar. İyi oynadıklarını söyleyebilirim. Şu anda bizden puan olarak öndeler.

YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...