"Ali Koç'a 'bırak git' diyemedikleri için..."

Fenerbahçe'nin Süper Lig'deki üst üste yaşadığı puan kayıpları sonucunda tribünlerdeki Ersun Yanal sesleri yükselmeye devam ediyor. Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç, taraftarın bir bölümünün Ersun Yanal isteği üzerine "Dün aklımda yoktu, bugün de yok ve yarın da olmayacak" açıklamasını yapmış ve Ersun Yanal kapısını kapatmıştı. Ali Koç'un açıklamalarına rağmen Ersun Yanal sesleri yükselmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Fenerbahçe Kulübü Asbaşkanı Semih Özsoy'un Ersun Yanal'la görüştüğü ve kendisine 6 aylık sözleşme teklif ettiği iddia edilmiş ve çıkan iddialar üzerine Fenerbahçe herhangi bir açıklama yapmamıştı. TRT Spor'da yayınlanan 'Spor Manşet' programında konuşan yazarımız Cem Dizdar, Ersun Yanal hakkında çıkan haberleri değerlendirdi ve Fenerbahçe Kulübü yönetiminin Ersun Yanal tutumunu yorumladı.

07 Aralık 2018, Cuma 13:02 Son Güncelleme:
- A +

Fenerbahçe taraftarının Ersun Yanal istediği devam ediyor... Geçtiğimiz Fenerbahçe Kulübü Asbaşkanı Semih Özsoy'un Ersun Yanal'la görüştüğü ve kendisine 6 aylık sözleşme teklif ettiği iddia edilmiş ve çıkan iddialar üzerine Fenerbahçe herhangi bir açıklama yapmamıştı.

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç, taraftarın bir bölümünün Ersun Yanal isteği üzerine "Dün aklımda yoktu, bugün de yok ve yarın da olmayacak" açıklamasını yapmış ve Ersun Yanal kapısını kapatmıştı. Ali Koç'un açıklamalarına rağmen Ersun Yanal sesleri yükselmeye devam ediyor.

TRT Spor'da yayınlanan 'Spor Manşet' programında konuşan yazarımız Cem Dizdar, Ersun Yanal hakkında çıkan haberleri değerlendirdi ve Fenerbahçe Kulübü yönetiminin Ersun Yanal tutumunu yorumladı.

“ALİ KOÇ’A 'BIRAK GİT' DİYEMEDİKLERİ İÇİN BAŞKA TÜR OPERASYONLAR YÜRÜTÜLÜYOR”

Ali Koç ve yönetiminden geçmişin tekrar edilmesini istendiğini ifade eden Cem Dizdar, "Ali Koç 'Dün aklımda yoktu, bugün de yok ve yarın da olmayacak' diyerek çizgiyi çekmiş. Ali Koç'a 'Bu çizgiden ayrıl, bırak bu çizgiyi' diyorsun. Ali Koç'a 'Ya bu takımı bizim istediğimiz gibi yönetirsin ya da bırak git' diyorlar ama 'Bırak git' diyemedikleri için başka tür operasyonlar yürütülüyor." dedi.

Ali Koç'u Comolli'yle ve tercihleriyle çatışmaya itecek bir operasyon yürütüldüğünü ifade eden Cem Dizdar, "Nasıl bir operasyon, kim yürütüyor? Bilmiyorum. Böyle bir komplo teorisi de yapmıyorum ama açık bir operasyon olduğu belli." dedi.

“FENERBAHÇE YÖNETİMİNİ BELİRLEDİĞİ ÇİZGİNİN DIŞINA ÇEKMEYE ÇALIŞIYORLAR”

Fenerbahçe taraftarının bir bölümünün bu denli Ersun Yanal isteğini anlamadığını ifade eden Cem Dizdar, Aykut Kocaman'ı kastederek 'O neden bu kadar hararetle talep edilmedi?' ifadelerini kullandı. 

Fenerbahçe taraftarının Ersun Yanal takımdan gönderilirken sahip çıkmadığını söyleyen Cem Dizdar, "Takımı en erken şampiyonluğa ulaştırmış teknik adam (Ersun Yanal) bir daha ki sene takımı yönetemedi. Bütün Fenerbahçe taraftarından bahsetmiyorum. Neden sahip çıkmadınız Ersun Yanal'a? Madem bu kadar Fenerbahçe aşkıyla yanıp tutuşuyor bu kitle... Buradaki temel mesele; Fenerbahçe yönetimini belirlediği çizginin dışına çekmek."dedi. 

YORUM YAZ

Sıradaki haber yükleniyor...