Ali Koç'un talebi reddedildi!

Fenerbahçe'de başkan adayı Ali Koç, oylamada kullanılacak olan 38 sandığın yetersiz olması nedeniyle başvuruda bulunmuştu. Ancak Ali Koç’un bu talebi geri çevrildi.

31 Mayıs 2018, Perşembe 06:00
- A +
Ali Koç'un talebi reddedildi!
Genel kurulda üyeler toplam 38 sandıkta oylarını kullanacak. Başkan adayı Ali Koç, “Katılım yüksek olacak. Seçim sürecinin hızlı ilerlemesi için 38 sandık yetersiz” diyerek kulübe bu sayının artırılması için başvuruda bulundu. Ancak Ali Koç’un bu talebi geri çevrildi.

Üyelere mesaj gitti

Olağan Genel Kurul’a katılma hakkı bulunan üyelere, giriş kartlarını alabilecekleri masa ve sıra numaraları ile oy kullanacakları sandıkların bilgileri SMS ile gönderildi. Üyeler cumartesi günü saat 10.30’dan pazar günü saat 17.00’ye kadar genel kurul giriş kartlarını alabilecek.

Saha zeminine özel koruma

İlk kez bir kulübün kongresi statta yapılacak. Ülker Stadı’nın geçtiğimiz yaz büyük uğraşlarla yenilenen zemininin zarar görmemesi için çalışmalar tamamlandı. Cumartesi ve pazar günü çimlerin üstü, yurt dışından getirilen özel brandalarla örtülecek. Böylece zemin zarar görmeyecek.
YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.