Ali Koç'tan Kocaman'a tele tebligat!

Fenerbahçe Aykut Kocaman ile yollarını ayırıyor. Başkan Ali Koç'un Ali Koç’un telefonla Aykut Kocaman’ı arayarak yola devam etmeyeceklerini bildirdiği öğrenildi!

18 Haziran 2018, Pazartesi 08:53
- A +
Ali Koç'tan Kocaman'a tele tebligat!
Fenerbahçe'de Başkan Ali Koç ve sportif direktör Damien Comolli, Aykut Kocaman ile yaptıkları görüşmelerde düşüncelerini almış ve ardından da bekleyişe geçilmişti. Geride kalan süreçte Sarı-Lacivertliler Phillip Cocu ile prensipte anlaşmaya varınca Aykut Kocaman’a da veda vakti geldi. Ali Koç’un telefonla Aykut Kocaman’ı arayarak yola devam etmeyeceklerini bildirdiği öğrenildi!

Gazete Habertürk'ün haberine göre; Fenerbahçe yönetimi, yeni teknik direktörünü açıklamaya hazırlanırken Aykut Kocaman’a da veda etmeye hazırlanıyor. Ligin son maçı sonrasında, “2-3 gün içerisinde kararımı verip yeni yönetimin önünü açacağım” demesine rağmen Kocaman’dan bugüne kadar bir hamle gelmemişti.

Cocu ile anlaştılar

Başkan Ali Koç ve sportif direktör Damien Comolli de Aykut Kocaman ile yaptıkları görüşmelerde düşüncelerini almış ve ardından da bekleyişe geçilmişti. Geride kalan süreçte Sarı-Lacivertliler Phillip Cocu ile prensipte anlaşmaya varınca Aykut Kocaman’a da veda vakti geldi.

Bunun için de başkan Ali Koç’un telefonla Aykut Kocaman’ı arayarak yola devam etmeyeceklerini bildirdiği öğrenildi. Hafta içerisinde başkan Koç ile Damien Comolli, Kocaman ile İstanbul’da bir araya gelerek kendisine teşekkür edecekleri belirtildi.


Cocu'nun 3 gözdesi
YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...