Ali Koç: Bir gün mutlaka iyiler de kazanır

Fenerbahçe'nin başkan adayı Ali Koç kongre üyeleriyle toplantılarına devam ediyor. Bu kez adresi Avantgarde Hotel oldu. Koç seçime ilişkin önemli değerlendirmelerde bulundu.

21 Şubat 2018, Çarşamba 23:49
- A +
Ali Koç: Bir gün mutlaka iyiler de kazanır
İşte Ali Koç'un açıklamaları:

"Benim en büyük heyecanım, sorumluluğum; kazanırsak sizlere nasıl layık olabileceğimiz. Neden Ankara'dan başladık? İstanbul dışında en fazla Kongre Üyemiz orada olduğu için başladık. Her 10 Kasım'da Ankara'yı ziyaret ettiğimiz için oradan başladık. Mükemmel oldu hatta. Çok büyük bir teveccüh ile karşılaştık."

"Sırada daha pek çok şehir var. Davet edildiğimiz her yere gideceğiz. 7/24 günümüzü, gecemizi bu işe ayırdık. Bir kişi bir kişidir. Kazanmak için her yol mübahtır demiyoruz. Bir gün mutlaka iyiler de kazanır."

'Farklı başladık farklı bitireceğiz'

"Biz çok farklı başladık, çok farklı götürüyoruz ve çok farklı bitireceğiz. Allah utandırmasın. Fenerbahçe'ye nötr olan insanların Fenerbahçe kazandığı zaman mutlu hale gelmesini istiyorum. Bunun için de sayılmak istiyorsanız saymanız, sevilmek istiyorsanız sevmeniz lazım."

"Nasıl antipati kazanmak zor değilse; sempati kazanmak da zor değil. Yeter ki samimi ve tutarlı olun. Seçildiğimiz zaman çok farklı bir camia yaratacağız ve eminim ki bir çok kulübü de peşimizden sürükleyeceğiz. Bizi sıkılmadan dinlediğiniz, sabrettiğiniz için teşekkür ederim. Umudunuzu kaybetmeyin; Fenerbahçe heybetlidir, güçlüdür. Tekrar eski günlerine dönmemesi için hiçbir neden yok."

"Yolumuz açık, şansımız bol olsun. Kalpler beraber!"
YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.