Ali Koç başkan oldu! Ali şen coştu...

Fenerbahçe Olağan Seçimli Genel Kurulu'nda başkanlığa Ali Koç seçildi. Bu haberin duyulmasının ardından Ali Şen'in coşkusu görülmeye değerdi.

03 Haziran 2018, Pazar 20:36
- A +

Ülker Stadyumu'nda yapılan seçimde 38 sandıkta kullanılan 20 bin 736 oyun 16 bin 92'sini alan Ali Koç sarı lacivertli kulübün 37'nci başkanı oldu.

20 yıllık Fenerbahçe başkanlığı sona eren Aziz Yıldırım ise 4 bin 644 oyda kaldı.

Saat 10.00'da başlayan oy verme işlemi, saat 17.30 sıralarında tamamlanırken, tüm sandıklarda sayıma geçildi.

Yaklaşık bir saatlik sayımın ardından birçok sandıkta sonuç belli olurken, Ali Koç rakibi Aziz Yıldırım'a karşı büyük bir üstünlük kurdu ve sandıkların sayımının tamamlanmasını beklemeden tebrikleri kabul etmeye başladı.

Ali Koç seçim zaferini stat içerisinde kongre üyeleriyle doyasıya kutlarken, daha sonra Ülker Stadyumu'nun çatısına çıkarak kendisini stat dışında destekleyen sarı lacivertli taraftarları selamladı.

Fenerbahçe'nin efsane başkanlarından Ali Şen de Ali Koç'u destekleyenler arasındaydı.

Başkanlığın açıklanmasının ardından Ali şen, Fenerbahçe bayrağı aldı ve sallamaya başladı. Ali Şen'in sevinci görülmeye değerdi...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.