Ali Koç: Alex büyük bir rüya

“Bizdeki coşku, heyecan diğer tarafın mitinglerinde olmadı. Gittiğim her yerde Alex konuşuluyor. Sportif direktör ya da hoca olarak yeniden bizimle birlikte olması muhteşem olur”

31 Mayıs 2018, Perşembe 06:24
- A +
Ali Koç: Alex büyük bir rüya
3 Haziran'daki seçim öncesi Aziz Yıldırım gibi Ali Koç'un da medya turları sürüyor. İki başkan adayı hedef ve projelerini anlatırken, birbirleriyle ilgili yorumlara da cevap veriyor. İşte Koç'un son açıklamalarından öne çıkanlar:
Fenerbahçe iletişim konusunda hep zayıf oldu. Fenerbahçe'nin medyaya, medyanın da Fenerbahçe'ye ihtiyacı vardır. Fenerbahçe çok değerli. Medyanın ürünü de haber. Yani iki unsur vazgeçilmez.

Her gittiğim yerde Alex konuşuluyor. Alex çok akıllı bir insan. Kendini bu sektörde geliştirdiği takdirde bir gün Fenerbahçe'nin teknik direktörü ya da sportif direktörü olsa muhteşem olur, rüya gibi olur.
Benim fıtratımda dereyi görmeden paçayı sıvamak yok. Bizdeki coşku, katılım, heyecan öbür tarafın yaptığı mitinglerde olmadı. Kim kazanırsa kazansın büyük bir farkla kazanacak. Eğer yanlış gözlemlemiyorsak.
Fenerbahçe taraftarı bence kızgın, küskün. Kendini değer verilmemiş hissediyor. Tribünleri Ali Koç böldü diyorlar. Kafanıza göre kombineleri iptal eder, sportif başarı da sağlayamazsanız taraftar tabii ki küser, kızar.

BENİM İÇİN CİMRİDİR PARA VERMEZ DİYORLAR
Ali Koç, birinci önceliklerinin kulübün mali durumunu düzeltmek olduğunu belirtip, "Daha önce görülmemiş bir katkı yapacağız. Sıcak para sokmamız gerekiyor. Cuma günü (yarın) miktarı açıklayacağım" dedi. Koç kendisi için yapılan yorumlara da tepki gösterip şöyle konuştu: "Cimridir, para vermez, neden sponsor olmuyor diye açıklamalar yapıyorlar. Kim ne vermiş kulübe? Defterleri açalım, bakalım. Fenerbahçe olarak yaptığımız fedakârlık, karşılıksız vereceğimiz hibe ile Fenerbahçe'yi daha iyi yerlere götüreceğiz. Camia, bizim fedakârlığımızı sıcak karşılayacaktır. Barcelona başta olmak üzere Avrupa'nın büyük kulüpleriyle iyi ilişkilerimiz var. Futbolcu kiralama işlerinde bu durum çok işimize yarayacaktır."

(Sabah)
YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.