Ali Ece: Arnavutluk maçı hepsinden önemli

2020 Avrupa Futbol Şampiyonası Elemeleri H Grubu'nda mücadele eden A Milli Futbol Takımımız, yedinci maçında Arnavutluk ile karşı karşıya gelecek. Şükrü Saracoğlu'nda oynanacak karşılaşma saat 21:45'te başlayacak. NTV Digital'de konuşan yazarımız Ali Ece, Türkiye - Arnavutluk maçı öncesi değerlendirmelerde bulundu.

10 Ekim 2019, Perşembe 17:13
- A +

A Milli Futbol Takımımız, 2020 Avrupa Futbol Şampiyonası Elemeleri H Grubu yedinci maçında Arnavutluk ile karşı karşıya gelecek. Şükrü Saracoğlu'nda oynanacak karşılaşma saat 21:45'te başlayacak.

NTV Digital'de konuşan yazarımız Ali Ece, Türkiye - Arnavutluk maçı öncesi değerlendirmelerde bulundu.

A Milli Futbol Takımımızın Arnavutluk karşısında ilk golü yememesi gerektiğini ifade eden Ali Ece, "Şenol hoca da bunun antrenmanlarını yaptırıyormuş. Stratejimiz mutlaka ilk golü bulmak ve ilk golü bulacağız diye de çok telaşlı olmamamız gerekiyor." dedi.

Arnavutluk'un bir önceki maça göre daha iyi olduğunu söyleyen Ali Ece, "Bizim de gün geçtikçe güçlenen milli takımımız var. Milli takım teknik direktörü Şenol Güneş, kimi oynatmasa 'bu nasıl oynamaz' eleştirisi yapılıyor. Bu çok iyi bir şey." dedi.

Şenol Güneş'in maç maç oynadığını söyleyen Ali Ece, "Şenol Güneş'imn felsefesi bu. Bizi bu grupta avantajlı hale getirirken bunu yaptı. Bu maçın da kendine özel kimyası var ama bu maç hepsinden önemli. Bu maçı kazandıktan sonra istersen Fransa ile liderlik yarışına gir." dedi.

YORUM YAZ

Sıradaki haber yükleniyor...