Alex çok şanssız

Kulübün resmi twitter hesabının 300 bin üyeye ulaşması nedeniyle takipçiler arasında başlatılan “Fenercell'le Alex'e mesaj” yarışması sona ererken, taraftarlar Brezilyalı yıldız için mesaj yağdırdı.

19 Ekim 2011, Çarşamba 02:30
- A +

Yapılan değerlendirme sonucunda 10 takipçi, Alex’in imzalı formasını kazanırken, çarpıcı mesajlar, kulübün resmi internet sitesinden yayınlandı. Bu mesajlar arasında en çarpıcı olanıysa, “Dünyanın en şanssız futbolcusudur Alex. Kendini seyredemiyor” yazanıydı. İşte taraftarlardan gelen ve yarışmayı kazanan diğer mesajlar; “Alex; Kocaman yüreklerin Aziz kaptanı”, “ve Tanrı futbolcuyu yarattı...”, “Ya gelmeseydin, yetişemeseydin, bizi bulamasaydın ne yapardık, yarım kalırdık Alex”, “Alex, sadece bir Alex değildir”, “Alexsandro de Souza kalplerimize sığdıramazken şu an itibariyle geriye kalan 47 karakter ile twitter’a sığdırmamız olanaks...”, “10’u tarifsiz sevdik, 10’suz ne yaparız bilmiyorum. 10’u unutmak mı? Asla! Çünkü 10’un adı Alex de Souza”, “Dedem babama Lefter’i anlatmış, babam da bana Rıdvan’ı anlattı, ben de çocuklarıma seni anlatacağım Alex De Souza”, “Messi uzaylı ise Alex de Fenerbahçeli”, “İngilizce’de ’Captain’ Fransızca’da ’Capitaine’ Almanca’da ’Kapitan’ Portekizce’de ’Capito’ Türkçe’de Alex de Souza.” Bu arada, Alex’in imzalı formasını kazanan kulübün resmi twitter hesabı @Fenerbahce’nin 300 bininci takipçisinin de belli olduğu, kendisiyle irtibata geçildikten sonra isminin kamuoyu ile paylaşılacağı ifade edildi.

YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.