Aldatma görüntüleri ortaya çıktı

İngiltere'nin en azılı suçlusu olarak ünlenen 64 yaşındaki Charles Bronson, oyuncu karısı Paula Williamson'ın iki erkekle çekilen tatil fotoğraflarının ortaya çıkması sonrası boşanma kararı aldı. (Kaynak: Hurriyet.com.tr)

21 Temmuz 2018, Cumartesi 15:44 Son Güncelleme: 21 Temmuz 2018, Cumartesi 15:45
- A +


İngiltere'nin en azılı suçlusu olarak ünlenen 64 yaşındaki Charles Bronson, oyuncu karısı Paula Williamson'ın iki erkekle çekilen tatil fotoğraflarının ortaya çıkması sonrası boşanma kararı aldı.


Bronson'ın oyuncu eşi Paula Williamson'ın İspanya Tenerife'deki tatilinde çekilen görüntüleri, geçen hafta ortaya çıktı.


Coronation Street'in oyuncusu Williamson'ın iki erkekler çekilen samimi görüntüleri İngiltere'de ses getirdi. Medyaya yansıyan fotoğrafları gören Bronson, boşanacağını açıkladı.


Bronson, Paula Williamson'a cep telefonundan yaptığı görüntülü konuşma aracılığıyla evlenme teklif etmişti. Hayatının uzun bir dönemini demir parmaklıklar ardında geçirmiş olmasına rağmen, Charles Bronson daha önce iki kez evlendi ve bir kez de nişanlandı.


Paula Williamson ise, The Sun gazetesine "Gerçekten mahvoldum, gözyaşlarımı durduramıyorum. Aptalca bir hata yaptım. Şimdi sevdiğim her şeyi kaybettim" dedi.


1974 yılından bu yana İngiliz hapishanelerinin en ünlü konuğu haline gelen suç örgütü lideri Bronson, cezaeviyle 19 yaşında tanıştı. Hapishanede kaldığı süre içinde durmadan gardiyanlara saldıran ve şiddet uygulayan Bronson'ın cezası bu yüzden boyu hapse çevrildi.


Azılı suçlu, 1974 yılından bu yana yalnızca 131 günü dışarıda özgür bir insan olarak geçirdi.


Hapishanede sürekli spor yapan Bronson, günde 3 bin şınav çekmesiyel tanınıyor. Azılı suçlu, demir parmaklıkları çıplak eliyle bükebilecek kadar güçlü. Fitness ve güç konusunda altı dünya rekoruna sahip.

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.