Albayrak: Para meselesi

Eski Başkan, “Üç büyüklerin bütçelerinin yarısı bizde olsa, onlardan çok daha başarılı oluruz. Arada bir Sivasspor gibi takımlar çıkıyor, ama bunun da tesadüf olduğunu herkes görüyor” dedi.

29 Eylül 2009, Salı 04:30
- A +
Albayrak: Para meselesi

Eski Başkan, “Üç büyüklerin bütçelerinin yarısı bizde olsa, onlardan çok daha başarılı oluruz. Arada bir Sivasspor gibi takımlar çıkıyor, ama bunun da tesadüf olduğunu herkes görüyor” dedi

Bordo-Mavili kulübün eski Başkanı Nuri Albayrak, “Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş’ın bütçelerinin yarısı bizde olsa, onlardan çok daha başarılı oluruz” diye konuştu. Albayrak, “Türkiye’de, Türk ekonomisinin döndüğü bir şehir var. O da İstanbul. Bizim mücadele verdiğimiz Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş, İstanbul takımları. Futbol artık dünyada ve Avrupa’da parayla oluyor. Arada bir Sivasspor gibi takımlar çıkıyor ama bunun tesadüf eseri olduğunu tüm spor camiası gördü. Trabzonspor’un ekonomik anlamda İstanbul takımlarıyla yarışabilmesi için, en azından onların yarısı kadar bütçesi olmalıdır. Bu bütçe bizde olur ise, biz onlardan çok daha başarılı oluruz” açıklamasını yaptı.

‘Hizmete hazırız"
Görev yaptığı dönemin ardından kimseye kırgın olmadığını belirten eski Başkan, Trabzon ve Trabzonspor’a yanlış yapıldığını ifade etti. Albayrak, kulübe hizmet etmek için görevde olmanın şart olmadığını, aile olarak her zaman üzerlerine düşeni yapmaya hazır olduklarını belirtti.

YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...