Alan transferine Sneijder ve Drogba kıyaslaması!

Galatasaray, forvet transferi konusunda arayışlarına devam ediyor. Transfer görüşmeleri için Dubai'ye giden Galatasaray Kulübü İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak Dubai dönüşünde İstanbul Atatürk Havalimanı'nda açıklamalarda bulundu. Albayrak, Alan ve Pato transferi hakkında "Daha biten bir şey yok" açıklamasını yaptı. Galatasaray'ı yakından takip eden muhabirimiz Metin Karabaş, Fanatik TV'de Abdurrahim Albayrak'ın açıklamalarını ve forvet transferi konusundaki son gelişmeleri Yakup Çınar'a değerlendirdi.

23 Ocak 2019, Çarşamba 14:55 Son Güncelleme:
- A +

Galatasaray'ın forvet bölgesi için transfer arayışları devam ediyor. Transfer görüşmeleri için Dubai'ye giden Galatasaray Kulübü İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak, Dubai dönüşünde İstanbul Atatürk Havalimanı'nda açıklamalarda bulundu.

Galatasaray taraftarının heyecanlar beklediği Alan ve Pato transferi konusunda açıklama yapan Albayrak, "Daha biten bir şey yok" dedi.


Galatasaray'ı yakından takip eden muhabirimiz Metin Karabaş, Fanatik TV'de Abdurrahim Albayrak'ın açıklamalarını ve forvet transferi konusundaki son gelişmeleri Yakup Çınar'a değerlendirdi.

Abdurrahim Albayrak'ın yaptığı transfer açıklamasında "Bu süreçte, karşımıza profesyonel dünyanın umulmadık bariyerleri çıkabilmektedir." açıklamasını eleştiren Metin Karabaş, "Bariyer falan yok, transferi yapamayan sizlersiniz. Galatasaray'dan bir yönetici buradan kalkıp Dubai'ye gidiyorsa eli boş dönemez." dedi.

Alan'ın meziyetleri olduğunu, iyi bir futbolcu olduğunu ancak dünya starı olmadığını ifade eden Metin Karabaş, "Çin'den bir Alan alıyorsunuz! Bu takıma Sneijder, Dragba ve Gomis gibi isimler 15-20 dakikada geldi. Transfer böyle yapılır." dedi.

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...